Šovu zvaigzne Saldus Anita laidusi pasaulē piekto bērniņu

Šovu zvaigzne Saldus Anita laidusi pasaulē piekto bērniņu
FACEBOOK

Ar priekpilniem jaunumiem nākusi klajā TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” otrās sezonas populārākā māmiņa Anita Ozoliņa no Saldus – viņa kļuvusi par māmiņu piektajai atvasītei.

Par priecīgo notikumu Anita Ozoliņa savus draugus un atbalstītājus informējusi ar sociālo tīklu palīdzību, publicējot momentuzņēmumu, kurā pozē ar mazulīti rokās.

Kā atklāj 29 gadus vecā Anita, viņa kļuvusi par māmiņu dēliņam.

Skaties.lv sirsnīgi sveic Anitu ar bērniņa nākšanu pasaulē.

Televīzijas skatītāji saldenieci Anitu Ozoliņu kā trīs bērnu mammu iepazina 2017. gada sākumā TV3 šovā ”Tēta nedienas Latvijā”, kur viņa startēja kopā ar divu meitu tēvu Jāni. Vēlāk gan atklājās, ka ģimene izjukusi un kļuva zināms, ka pirms šīm attiecībām Anita pasaulē laidusi vēl vienu meitiņu.

Tā paša gada pavasarī beidzot sāka nokārtoties Anitas privātā dzīve – viņa bija uzsākusi attiecības ar novadnieku Emīlu Reņko, ar kuru jau vasaras sākumā startēja TV3 šovā ”Precētie pret brīvajiem”, bet jau vasaras vidū kopā pameta Latviju.

Pēc attiecību iziršanas ar Emīlu Anita bija uzsākusi jaunas attiecības, bet, kā patlaban norādījusi vietnē “Facebook”, šo attiecību statuss ir sarežģīts.