Komentāri

Ir laba sajūta apzināties, ka, pateicoties dalībai šovā Saimnieks meklē sievu, ir cilvēki, kuru iepazīšanās vainagojusies laimīgā kopdzīvē, akcentē šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare.

Viens no spilgtākajiem iepazīšanās šoviem Latvijā ir Saimnieks meklē sievu, kura vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare atzīst, ka labākas iespējas iepazīties ir vietās, ”kur cilvēki jūtas brīvi no ikdienas rūpēm un raizēm, tātad festivāli. Pirmā vieta ir Positivus. Es zinu vairākus pārus, kuri iepazinušies tieši Positivus. Pēc tam tas ir vainagojies ar skaistu notikumu – kāzām. Vēl ir Summer Sound, Laba Daba – visi vasaras festivāli,” teic Baiba.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Baiba uzskata, ka viņas vadītajā šovā jāpiesakās tiešām morāli spēcīgiem cilvēkiem, lai ne sabiedrības pievērtā uzmanība, ne kameras netraucētu atrast savu īsto un vienīgo.

”Es ļoti priecājos par tiem cilvēkiem, kuri ir atraduši viens otru un nodibinājuši ģimenes. Ļoti. Mūsu statistika, man liekas, ir ļoti laba – no katras sezonas mums ir kāds pāris, kāda ģimene, kāds bērns. Mēs sev varam uzsist uz pleca un teikt ”Malači!”. Mēs esam bijuši klāt tajā visā. Man liekas, ka, pateicoties mums, ir kādi cilvēki, kuri var teikt ”Jā, mēs esam laimīgi”. Tā ir laba sajūta,” saka šova Saimnieks meklē sievu vadītāja.

Šovā startēs deviņi braši un apņēmības pilni saimnieki, kuri vēl joprojām gaida savu mīļoto iesūtītās anketas. Viņi saimniecības meklē strādīgas otrās pusītes, kuras ne tikai nebaidās no lauku darbiem, bet būs arī gādīgas un mīlošas sievas.

Vienu no deviņiem saimniekiem Ģirtu Brumsonu šovam pieteicis kolēģis. Pats diezin vai būtu spēris šādu soli, bet ir priecīgs, ka tā ir noticis. ”Pirms šova ir pastiprināta interese par mani, un man par citiem. Ir savdabīgas emocijas, kādas līdz šim nav bijušas,” atzīst Ģirts. Viņš meitenēs iesaka pārvarēt savas iekšējās bailes un kautrību, jo tādas iespējas otrreiz dzīvē vairs var nebūt.

Vairāk skaties video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl