3 komentāri

Šova Saimnieks meklē sievu ceturtajā sērijā saimnieku Alfrida Lipovska, Jāņa Kauķa un Ģirta Brumsona līgaviņas sāk iejusties saimnieču lomās, un notiek pirmie randiņi. Atklājas, ka arī vienas līgaviņas māte rakstījusi vēstuli šova dalībniekam, un šova vecākais saimnieks nododas kaislīgiem skūpstiem kameru priekšā.

Šovs Saimnieks meklē sievu dalībnieki gaida, mājās ierodamies līgaviņas. Alfrida Lipovska meitenes ir tā sadraudzējušās, ka uz Latgali dodas vienā automašīnā. ”Īstenībā sieviešu konkurence – tā ir ļoti laba lieta. Liek saņemties būt skaistai, interesantai, būt sievietei,” akcentē Alfrida līgaviņa Velga Platace (47).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šķiet, jautrā kompānija par izklaidēm vien domā. Pēc peldes dīķī Alfrids ir nobriedis pirmajam randiņam un zvejā ved Irēnu Kretuli (48), bet mājās palicējām uzticēti darbiņi – izgludināt kreklus un iztīrīt pirti. Ezera romantikas baudītāji pat aizbēguši no operatora.

”Mēs aizlaidāmies no filmēšanas. Ko mēs tur darījām, tas nu lai paliek mūsu noslēpums,” saka Irēna. Viņa atzīst, ka pēc randiņa ir mainījusi domas par Alfridu. Lai pēc vakariņām sadalītu gultas vietas, mājas saimnieks met kapeiku un atzīst – pat tad, ja nekas nesanāks, ar dāmām cer palikt labos draugos.

Jānis Kauķis atklāj, ka viņam sirdī vairāk iekritusi Sandra Baumane (24), bet Ģirta Brumsona simpātijas pieder Gundai Jandavai (20). Izrādās, arī Gundas mamma rakstījusi vēstuli kādam no šova saimniekiem, kurš gan pieciniekā nav iekļuvis. ”Tas vien, ka mēs abas pieteicāmies uz šovu, vien jau parāda, cik mēs esam jaunas un dullas. Pat es,” teic Gundas mamma.

”Viņš mūs sagaidīja ļoti jauki – ar dzeltenām puķītēm. Tas bija ļoti mīļi. Es īstenībā biju pārsteigta, ieraugot, kāda viņam ir māja un visa apkārtne, jo šeit ir daudz plašāk, nekā es biju iztēlojusies. Šeit ir ļoti sakopti, šeit ir ļoti skaisti un mājīgi. Protams, ka es varu iedomāties, ka es šeit dzīvoju. Man šeit ļoti patīk,” atzīst Ģirta lielākā simpātija. Ģirta dzirkstelīti uz Gundu pamanījusi arī Ieva Stepe (26). Tomēr Ģirts pirmajā randiņā ved Lieni Tropu (24). Jau vakarpusē četrotne izklaidējas ballītē Ģirta mājas pagalmā, un atklājas, ka Ģirts ir lielisks ģitārists, bet viņa un Lienes starpā aizvien nav notikusi satuvināšanās.

Jāņa Kauķa došanās pretim Egijai Gulbei (24) ir pārvērtusies tādā kā randiņā. Tikmēr mājās palicējas gatavo vakariņas, kuru baudīšanas laikā parādās pirmie asumi meiteņu starpā.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

 • Sandris
  0 0 0

  Sandris

  Jā vecais nenaz nekautrejas ,ar visām 3 reizē ,galvenais ka viņam labi ..un apčubina viņu...vecais izsalcis pēc sievietes:D
 • man patīk
 • Inna
  0 0 0

  Inna

  Nu tas latgaļu "broļs" ir viens liels vājprāts,,,,pie kura ieradušās trīs blondas palaistuves,,,kā tādu var rādīt pa televīziju. Kauns, tīrākais šoks, nevis šovs. Ja neprotat sevi pasniegt, nevajag nemaz ņemties !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl