Saimnieks Ģirts līgaviņas iepazīst īpašos apstākļos

Komentāri

Šovā Saimnieks meklē sievu turpinās līgaviņu iepazīšana. Nereti tas notiek īpašos apstākļos.

Aizputes saimnieks Ģirts Brumsons meiteņu izklaidēšanā bija iesaistījis vai visu novadu, kā arī savu novadnieku Jāni Gulbi – to pašu, kura pasākuma aģentūra Ūdesputni uzvarēja šovā Ballīte būs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģirts apņēmies kājām izspriest sulu vīnam. ”Nomazgājiet tam puisim kājas. Ja jūs grasāties ar viņu precēties, tas nav nekas,” iedrošina Jānis Gulbis. Pirmā, kas steidz izmantot izdevību, ir Ieva Stepe.

Vai pieteiksies kāda, kas pievienosies Ģirtam baļļā? To uzzināsi šova Saimnieks meklē sievu 7. sērijā šovakar plkst. 21.00 TV3 un TVPlay.

Skaties video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl