Saimnieks Alfrids līgaviņu gultas sadala, metot monētu

Komentāri

”Kad jāliek gulēt, tad ir vislielākās problēmas,” smej viena no Latgales saimnieka Alfrida Lipovska izredzētajām. Saimnieks neapmulst un ”līgavu” sadali pa gultām īsteno ar monētas palīdzību.

Šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Alfrids akcentē, ka visas trīs izraudzītās dāmas – Irēnu, Velgu un Irīnu – grib vairāk iepazīt, tādēļ nesteidzas ar naktsmiera baudīšanu divatā. Pēc gardām vakariņām pienācis laiks organizēt gultas vietas. Un Alfrids ņem talkā mūžseno metodi – met monētu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk skaties video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl