12 komentāri

Šova saimnieks meklē sievu jaunākais dalībnieks Jānis Šmits, kurš līdz šim bijis atklātākais sarunās par seksu, savā saimniecībā visvairāk gaida ierodamies Daigu Eglīti, kuru, laiku netērējot, ved pirmajā randiņā. Abi neslēpj savas jūtas, tomēr nakts aizsegā saimnieks pavisam intīmu satuvināšanos piedzīvo ar citu meiteni, bet kāda cita līgaviņa jau šobrīd ir ”gatava braukt mājās”.

Šovā Saimnieks meklē sievu katrā saimniecībā ir ieradušās pa trīs līgaviņām. Saimnieki ved viņus randiņos un liek pie darbiem. Katram puisim ir citādāka metode, kā noskaidrot, vai meitene iederēsies viņu saimniecībā un ģimenē. Tiesa, viena no četrotnēm jau draud izjukt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Īstenībā esmu gatava pat jau šodien braukt mājās, godīgi sakot. Ja nav, tad es negribu īsti sevi mocīt,” atklāj Aizputes saimnieka Ģirta Brumsona ”līgaviņa” Liene Tropa, kura, pēc pašas domām, nav atradusi cerēto kontaktu ar saimniekpuisi Ģirtu. Viņa pagaidām lielākajai simpātijai Gundai par līgavaini iespaids kļūst arvien labāks un labāks. ”Viss ir tik labi, ka es nesaprotu, kāpēc viņš vēl ir viens. Varbūt kaut kas nav kārtībā. Viss ir tik labi, ka nezinu, nevar saprast,” nedaudz bažīga ir Gunda. Kura būs īstā, Ģirts jūt par 80 procentiem.

Jāņa Kauķa simpātija Sandra Baumane, zinot Jāņa iepriekšējo attiecību pieredzi, labprāt dalās novērojumos par krietno Valles saimnieku: ”Es uzskatu, ka viņam ļoti pietrūkst sievietes pieskāriena – gan saimnieciskā, gan viņā kā tādā. Līdz ar to manī ir niecīgs ticības stariņš, ka sieviete viņu varētu izmainīt. Bet, protams, tikai tad, ja sieviete simtprocentīgi pieņem viņa aizraušanos.”

Vidzemnieks Jānis Šmits savā saimniecībā visvairāk gaida ierodamies Daigu Eglīti, kuras zaļās acis īpaši savaldzinājušas šova jaunāko saimnieku. Tomēr pirmā Jāņa mājā ierodas Antra Gailuma. Meiteni Jāņa māsa uzreiz liek pie darba, ko viešņa novērtē ārkārtīgi pozitīvi. Pēc meiteņu iepazīstināšanas ar omi, kurai būšot liela teikšana Jāņa līgavas izvēlē, jaunais saimnieks laiku netērē un pošas pirmajam randiņam. Viņa izredzētā ir Daiga, kuru arī atlasē Jānis izraudzījies pirmo. ”Pirmajai jau labi būt,” teic Daiga. Abi dodas romantiskā izjādē ar zirgiem. Randiņš liek domāt, ka abu starpā ir uzplaukusi īsta mīlestība. Tomēr nakts saruna ar Antru ar katru brīdi kļūst intīmāka.

Latgales saimnieks Egils Langovskis ar pašgatavotiem ziedu pušķiem savā saimniecībā sagaida Zani Akmeni, Daci Dambi un Elīnu Jurēvicu. Izrādās, Daci, kurai iepriekšējās attiecībās dzimusi meita, pieteikties dalībai šovā Saimnieks meklē sievu mudinājusi mamma. Viņa kopā ar Daigas meitu un viņas māsīcu arī pavada Daci uz Egila saimniecību, kas izsauc nelielu pārsteigumu mājas saimniekā. Pārējās meitenes ierodas kopā. Ilgi nav jāgaida līdz pirmajam randiņam, kurā Egils Zani ved pie darba – tīt siena ruļļus. Tikmēr Dace neslēpj vilšanos, ka Egils uz pirmo randiņu nav aicinājis viņu: ”Vispār man bija jābrauc ar to traktoru, man ir jābūt visur, es tā gribu, bet pagaidām es esmu pacietīga. Bet kāds gan tur randiņš tajā traktorā?!”

Kā attīstīsies attiecības katrā no saimniecībām, skaties šova Saimnieks meklē sievu turpinājumā pirmdienās TV3 un TVPlay!

TOP komentāri

 • Reāliste
  +10 +10 0

  Reāliste

  Babņiks, piedod Jāni, bet vakar kad noskatījos sēriju, man pat bija kauns Tavā vietā, sevi Tu parādīji visai LV , cik zemiski var būt vīrieši....Vismaz šova dēļ varēji noturēties....Es Daigas vietā Tevi pasūūtītu....Kur garantija , kad kkas līdzīgs nebūs tad, kad jau varbūt būsiet kopā....nebūs Tev vairs uzticībaas....Nebrīnos pēc šī visa, kad Tev vajaga šova palīdzību, lai atrastu sev meiteni, jo noteikti jau visas savā miestā un ap to esi jau maldinājis, sāpinājis ar šādu attieksmi pret sievieti:))) Bet nu veiksmi!!! :D
 • jjaaa...
  +8 +8 0

  jjaaa...

  Tapec es nesaprotu, kas tas par saimnieku 20 gados, vai ka iepriekseja sezona, 18??? gadigs laikam bija, saimnieks!? Tiem tak vel apkart skriet gribas, ne sievu meklet!
 • pfff
  +8 +8 0

  pfff

  Vecmāmiņa teica, ka tai, kuru izvēlēsies, jābūt uz mūžu, bet skaidri redzams, ka Jānis taču vēl grib izklaidēties un pamēģināt vēl daudz skuķus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl