Saimniekam Ģirtam līdz šim ilgākās attiecības bijušas ne vairāk par gadu…

5 komentāri
Saimniekam Ģirtam līdz šim ilgākās attiecības bijušas ne vairāk par gadu…
Foto: Skaties.lv

Kanāla TV3 šova Saimnieks meklē sievu viens no galvenajiem varoņiem Ģirts Brumsons žurnālam Kas Jauns sola, ka savai līgavai ir gatavs dziedāt serenādes.

Agrāk bijis darbaholiķis

Mākslinieks, galdnieks un darbmācības skolotājs Ģirts Brumsons atklāj, ka agrāk bijis darbaholiķis – tas arī varētu būt galvenais iemesls, kāpēc viņš vēl līdz šim nav precējies un nolēmis sievu meklēt šovā. “Attiecības neizdevās, jo daudz laika veltīju profesionālajai izaugsmei. Man patīk darbs, ko daru, kā arī viss, kas saistīts ar mākslu, un ar to es arī pelnu naudu,” žurnālam Kas Jauns saka Ģirts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Dzīvē meklē sirds siltumu

Viņš godīgi atzīst, ka ilgākās attiecības bijušas ne vairāk par gadu. Taču tagad mākslinieka dzīvē prioritātes ir mainījušās – pirmajā vietā ir attiecības, un Ģirts vēlas atrast sievieti, kura spēj viņam sniegt mīļumu un sirds siltumu. “Tas ir tas, kā man pietrūkst,” teic šova dalībnieks un piebilst, ka arī sievietes vizuālajam izskatam ir nozīme. “Jāatzīst, esmu izvēlīgs, un ir lietas, ko vēlos redzēt savā dzīvesbiedrē. Manu uzmanību piesaista slaidas sievietes, jo pats esmu tievs, kā arī viņai jābūt jaunākai par mani, bet matu krāsai gan nav nozīmes,” nosaka Ģirts.

Vai viņam izdosies izveidot saskanīgas attiecības ar Gundu, vai tomēr līgava būs jāmeklē ārpus šova, to rādīs laiks. Bet tikmēr Ģirts var atklāt, ka, pateicoties šovam, viņam ir liela uzmanība un piekrišana no sieviešu puses.

TOP komentāri

 • nav gan
  +3 +3 0

  nav gan

  jaaa, Gundai viņš nav pie sirds....... nav gan skaidrs, kāpēc meitene vispār viņam rakstīja...... (aizņem tik kādas citas - īstās vietu)
 • Dana
 • Uhh
  +3 +3 0

  Uhh

  Vai ,nezinu , nezinu .... Kaut kas viņā nelāga šķiet.Nojauta ka meitēns to pārkodīs un aizmuks. Tikai mazliet jāpgaida.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl