Saimnieka Alfrida izredzētā Velga: Man gribas lidot!

5 komentāri
Saimnieka Alfrida izredzētā Velga: Man gribas lidot!
Foto: Zita Vēvere

Pagājušajā pirmdienā TV šovā Saimnieks meklē sievu ludzānietis Alfrids Lipovskis izvēlējās savu favorīti – ogrēnieti Velgu Plataci. Sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve viņa atklāj, kāpēc vecāki bija sašutuši, ka Velga ir pieteikusies šovam, un kā Alfrids mainīja vecāku domas.

Māja un Alfrids atzīti par labu esam

“Tas, ka Alfrids izvēlējās mani, bija ļoti patīkami. Godīgi sakot, intuīcija teica, ka tā varētu notikt, taču nebiju droša. Saimnieks saglabāja intrigu. Šova laikā Alfrids līdzvērtīgi izturējās pret mums visām,” atklāja Velga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kā tas izvērtīsies un cik īsta saimniece būšu, vēl pāragri runāt. Taču, piedaloties šovā, tāpat kā sacensībās, laikam ikvienam gribas sasniegt finiša līniju pirmajam. Ieslēdzas sportiskais azarts, gribas pieņemt izaicinājumu un savā ziņā – arī uzvarēt,” žurnālam Privātā Dzīve neslēpj Velga.

FOTO

Viņa sevi spēj iedomāties saimniekojam mājā, kādu uzcēlis Alfrids. “Tā nav liela, taču ļoti ērta un gaumīgi iekārtota. Gaiša un kārtīga. Esot tur, jutos ļoti labi – gluži kā mājās. Un tas laikam arī ir svarīgi,” sacīja viņa. “Vai mums ar Alfridu uzreiz bija dzirksts? Grūti pateikt. Šajā vecumā daudz ko darām apdomīgāk nekā jaunībā, vairs neesam tik spontāni,” atzina saimnieka izredzētā.

Alfrids maina vecāku domas

“Ja atskatās uz beidzamajiem pieciem gadiem manā dzīvē, sevi varētu salīdzināt ar cilvēku, kurš ir pārnācis no kara. Tas bija karš ar pagātni, ar sevi. No režīma – kā to izturēt? – esmu pārslēgusies uz režīmu – ko jaunu es tagad varētu iesākt? Šis gads izvērties par manas dzīves pavasari, kurā gribas lidot,” sacīja Velga.

To, ka Velga dodas uz šova filmēšanu, zināja tikai viņas dēls un vedekla. “Vecākiem pateicu tikai tad, kad atgriezos no filmēšanas. Viņu attieksme sākumā bija noraidoša, taču tas ir normāli – vecāki vienmēr uztraucas par saviem bērniem. Turklāt viņiem bija radies iespaids, ka šovos piedaloties tikai dīvaini personāži. Taču kādu dienu devāmies ciemos pie radiem Ludzas pusē un pa ceļam kopā ar vecākiem iebraucām pie Alfrida. Šī ciemošanās pilnībā izmainīja viņu viedokli – gan par šovu, gan par saimnieku,” tā Velga.

Sabiedriski aktīva

“Lielāko daļu dzīves esmu pavadījusi Ogrē. Strādāju valsts pārvaldē, dejoju Ogres vidējās paaudzes deju kolektīvā Raksti. Vēl viena mana aizraušanās ir rokdarbi – adu dūrainīšus. Man ļoti patīk ceļot, esmu arī sportiski aktīva,” žurnālam Privātā Dzīve stāsta Velga. “Lai gan neesmu mājās sēdētāja un ar iepazīšanos problēmu nekad nav bijis, līdz šim neizdevās satikt kādu, kas pa īstam iekristu sirdī. Jā, man ir sava attiecību pieredze.”

Šova kompānija joprojām draugos

“Man ļoti paveicās ar cilvēkiem, ko satiku šajā šovā. Mums bija fantastiska kompānija – jautra un interesanta. Tāpēc vēl aizvien uzturu kontaktus ar abām šova dāmām. Viņas ir lieliskas – gan kā cilvēki, gan sievietes. Patiesībā visi četri esam kļuvuši par labiem draugiem,” atklāj Velga.
Visas Alfrida līgavu kandidātes regulāri sazvanās un mēdz pārspriest arī publikācijas presē, kas reizēm smīdina, bet reizēm arī skumdina šova jautrāko trijotni. “Pati ikdienā komentārus un rakstus cenšos nelasīt, jo negribu piesārņot savas domas. Jā – varbūt es daudziem nepatīku, jo man vienmēr ir savs viedoklis, savs skatījums uz dzīvi,” žurnālā Privātā Dzīve piebilst Velga.

TOP komentāri

 • Erii
  +2 +2 0

  Erii

  Nez vai tur ....lidosi,saimnieks para uz visu..kā es,mans un tt. Es domaju,ka gana liels brunču mednieks bijis un nez vai tikums atmests,tas gan manas domas.....
 • es
  0 0 0

  es

  Da skaudība abām .Pašas ne to ka lidot , bet savu celulītu panest nevar , vot un izgāž žulti.
 • ome 2
  0 0 0

  ome 2

  ja gribās labi dzīvot, tad nav ko publiski plātīties, bet gan izlolot pa kluso savu sapni

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl