Komentāri
Pēdējā iespēja izvēlēties savu saimnieku! Kurš puisis ir vispieprasītākais?
Kadrs no video

Otrdien, 18. jūlijā, līdz pat pusnaktij ir pēdējā iespēja izvēlēties kādu no desmit brīvajiem Latvijas lauku puišiem un pieteikties uz cīņu par viņa sirdi ”Saimnieks meklē sievu” ietvaros. Skaties.lv aplūkoja ienākušos vēstuļu kaudzīti, lai noskaidrotu, kuri no kungiem ir vispieprasītākie.

Skaties.lv ir labas ziņas – neviens nav palicis bešā. Visus desmit saimniekus gaida pa prāvai kaudzītei dāmu vēstuļu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pieprasītāko topa virsotnē joprojām turas atraktīvais Pēteris Grudovskis, bet viņam uz pēdām min pulciņš citu brašuļu. Pēdējās dienās pamatīga kaudzīte vēstuļu ienākusies Jānim Fogelam, meitas izmanto iespēju pieteikt savas mammas uz tikšanos ar vecāko saimnieku Andri Leimantu.

PĒTERIS KĻUVA PAR PIKETA ZVAIGZNI! LASI ŠEIT!

MAREKS IR MĪKSTINĀJIS SAVAS PRASĪBAS PRET SIEVIETĒM! LASI ŠEIT!

Dāmas, ir pēdējais brīdis! Ja vēl nespēj izšķirties, raksti tagad! 18. jūlija 23.59. vēstuļu rakstīšana tiks slēgta. Nepalaid garām savu dzīves lielo iespēju! Piesakies!

Foto: visi desmit brīvie brašuļi

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 1

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl