Ko par saimniekšova dalībniekiem secinājuši astrologi?

2 komentāri
Ko par saimniekšova dalībniekiem secinājuši astrologi?
Foto: publicitātes foto

Starp šova Saimnieks meklē sievu deviņiem dalībniekiem visvairāk ir Dvīņu un Jaunavu.

Ir ļaudis, kuri tic, ka tas, kas rakstīts zvaigznēs, atvieglo dzīves gājumu un ļauj baudīt priekšrocības. Lai nepalaistu garām ”lielo lozi”, pat skeptiķi mēdz ”pārlapot” horoskopu sadaļu. Ticēt vai neticēt – tā ir katra darīšana, tikmēr Skaties.lv piedāvā uzzināt, ko par šova Saimnieks meklē sievu dalībniekiem runā zvaigznes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apkopojot informāciju par šova Saimnieks meklē sievu deviņu dalībnieku dzimšanas datiem, lūk, kāds ”komplektiņš” izveidojies! Divi no šova dalībniekiem dzimuši Dvīņu un Jaunavas zīmē, starp saimniekiem arī Auna, Svaru, Skorpiona, Strēlnieka un Mežāža zīmju pārstāvji. Turpmāk rakstītajam gribi tici, gribi netici!

Plusi un mīnusi

Dvīņu labās puses – ātrs, veikls, zinātkārs, labi kontaktējas ar apkārtējiem. Tomēr zīmes pārstāvjiem piemīt arī nepastāvīgums un nepacietība.

Jaunava – kārtīgs, punktuāls, uzņēmīgs, bet šīs labās īpašības grauj turpmāk minētie mīnusi – kritisks, alkatīgs, skandalozs, melanholisks.

Auns tiek raksturots kā aktīvs, nepacietīgs, neatlaidīgs, viņam piemīt tieksme uz sacensību. Starp mīnusiem – pārdrošs, rupjš, nemierīgs, impulsīvs, bieži pamet uzsākto pusratā.

Svaru labās puses – draudzīgs, sabiedrisks, miermīlīgs, laipns, bet starp mīnusiem minamas šādas īpašības – svārstīgs, neizlēmīgs, divdomīgs, apātisks.

Skorpions ir drošsirdīgs, izlēmīgs, kaislīgs, labs izpildītājs, tomēr to aizēno noslēgtība, sarkastiskums, nepacietība, greizsirdība, šīs zīmes pārstāvji tiek raksturoti arī kā viegli uzbudināmi un atriebīgi.

Strēlnieks tiek raksturots kā taisnīgs, augstsirdīgs, brīvdomīgs, reliģiozs, patīk jokot. Mīnusi – vērsts uz sevi, netaktisks, pļāpīgs.

Astrologi novērojuši, ka Mežāzis ir nopietns, praktisks, atbildīgs, taupīgs, uzmanīgs. Šīs zīmes pārstāvjiem novērota tieksme uz egoismu un stūrgalvību, kā mīnusi tiek norādīti arī pārmērīga vēlme uz karjeras veidošanu un birokrātiskums.

Saderība kopdzīvē

Daži tic horoskopiem, bet uzskata, ka zīmju saderībai attiecībās ir vien daļēja nozīme. Pārējais ir pašu cilvēku rokās. Uzzini, ko par saderību zīmju starpā raksta astrologi!

Dvīnim vislabākā saderība laulībā veidojas ar savu paša zīmi, Lauvu, Svariem un Ūdensvīru. Jaunavas kopdzīve būs laimīga ar Vērsi un Mežāzi. Aunam izcila saderība veidojas ar Lauvu, Strēlnieku un Zivi. Astrologi novērojuši, ka Svari ir diezgan izvēlīgi un savu laulības dzīvi var veidot tikai ar divām zīmēm − Dvīņiem un Ūdensvīru. Skorpionam ieteicamākā savienība laulības dzīvē veidojas ar Vēzi un Zivīm, Strēlniekam – ar Lauvu un Aunu, bet Mežāzim ģimenes ligzdiņu ieteicams vīt kopā ar Vērsi un Jaunavu.

TOP komentāri

 • grāfiene
  0 0 0

  grāfiene

  Man jau sāk nepatīk, ka jaunavas vīrieši ir alkatīgi un skandalozi. Dzīvojot kopā ar tādu pesonāžu nekas labs nav gaidāms!
 • MODELE
  0 0 0

  MODELE

  Kāpēc Baibai ir drēbes par vienu izmēru mazākas nekā ir nepieciešamas, ja nav atbilstošā izmēra, tad nefotogrāfējiet no aizmugures ŠAUSMAS

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl