Jokupēteris Intars Ivanāns sevi sauc par seksīgu

12 komentāri
Jokupēteris Intars Ivanāns sevi sauc par seksīgu
Publicitātes foto

”Pierakstiet seksīgumu! Lai ir interesanti,” smejot teic šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Intars Ivanāns (27), jautāts izcelt īpašības, kas varētu likt daiļavām nedaudz piesarkt.

”Pret visiem gribu būt labs, nevienam negribu pāri nodarīt. Man patīk sabiedrība, esmu sabiedrisks,” atzīst šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Intars Ivanāns, kurš piedevām apveltīts ar lielisku humora izjūtu. ”Tie joki ir spontāni. Izdomāju, pasaku, un visiem patīk,” sarunā ar Skaties.lv teic Riebiņu novada saimnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pierakstiet seksīgumu! Lai ir interesanti,” jautāts atklāt maskulīnās īpašības, kas varētu būt pievilcīgas daiļā dzimuma pārstāvēm, smejot teic Intars un dalās pārdomās, ka pirmajam iespaidam ir izšķiroša nozīme turpmāko attiecību veidošanā: ”Sākumā visi vērtē izskatu, pēc tam skatās pārējās īpašības.” Intars nav lielībnieks. ”Es negribu sevi lielīt. Mēs Latgalē esam tādi, kuri sevi negrib lielīt – kāds esi, tāds esi,” viņš atzīst.

Intars ir apņēmies topošo sieviņu saimniecībā īpaši nenodarbināt. ”Labāk es pats pastrādāšu vairāk nekā viņa. Viss pārējais atkarīgs no viņas,” teic šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks.

TOP komentāri

  • Pilnīgi normāli
    +4 +4 0

    Pilnīgi normāli

    Ğimenēs tas ir pieņemts, strāda ,lai dotu bērniem un bērni strādās priekš saviem bērniem .... tiem ,kam nav skaidrs izbeidziet liet žulti komentāros, tas tāpat neko nemainīs :)
  • Jons
  • Janis Rancans

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl