2 komentāri
Jāņa Kauķa līgaviņai jārēķinās ar lutināšanu jaukās dienās
Foto: publicitātes foto

Šova Saimnieks meklē sievu Jānis Kauķis nav slēpis, ka meklē godīgu sievu, to pašu viņš spēj piedāvāt arī savai iecerētajai. Taču ir arī praktiskas dabas aspekts, kas jāņem vērā viņa nākamajai līgaviņai.

Jānis Kauķis, kurš savā saimniecībā dzīvo un saimnieko viens bez vecāku palīdzības, sarunā ar Skaties.lv atklāj, ka viņa topošajai sievai būs iespēja iesaistīties kopīgas saimniecības dibināšanā. ”Tā ir ekskluzīva iespēja – dibināt saimniecību kopā ar mani, kad neviens nejaucas pa vidu. Visu, ko mēs gribam un kā mēs gribam, arī taisām augšā,” uzsver Jānis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Gādība, rūpes – tas būtu loģiski,” jautāts, ar ko jārēķinās viņa iecerētajai, smej Jānis. ”Man patīk palutināt otru pusīti – ar ziediem vai līdzīgi. Bet es domāju, ka arī tas nav nekas īpašs, jo arī tā ir loģiska un pieņemta lieta. Esmu samērā klasisks cilvēks – klasiskas ģimenes un klasisku vērtību piekritējs, līdz ar to palutināšana ikdienā, ne svētu reizē – kaut ko tādu no manis varētu sagaidīt. Ne katru dienu, bet reizi pa reizei, un nevis svētku dienās, bet man patīk vienkārši tā – šodien jauka diena, vajag kaut ko izdomāt,” kopā dzīvošanas patīkamās nianses iekrāso Jānis Kauķis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl