3 komentāri

Šovā Saimnieks meklē sievu noskaidrot visi pieci pāri, kuri iepazīšanos turpinās ceļojumu laikā. Interesanti, ka tieši abu Jāņu – vidzemnieka Šmita un Zemgales brašuļa Kauķa – līgaviņas saimnieku sētas atstāja ar rūgtumu. Kauķa atraidītā Dana Zuikina (29), netiekot galā ar emocionālo spriedzi, pēc dalības šovā pat sasirga…

Par kautrīgo dēvētais Zemgales saimnieks Jānis Kauķis (30) šova filmēšanas laiku abām līgaviņām – Sandrai un Danai – veltīja vienlīdz lielu uzmanību. Katra no meitenēm līdz pēdējam brīdim bija pārliecināta, ka Jānis izraudzīsies tieši viņu. Lai gan saimnieks būtu gatavs saimniecībā paturēt abas meitenes, šova noteikumi paredz, ka vienai no līgaviņām jādodas mājup. Jānis izraudzījās ceļojumā doties ar Sandru, bet ar Danu solīja uzturēt kontaktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā vienu no iemesliem, kādēļ Jānis pēdējā brīdī ”nobremzēja”, Dana min viņas vēlmi dzīvē ko sasniegt. ”Viņš ir ļoti daudz ko izcietis, arī mana dzīves pieredze ir diezgan nopietna, ar bagāžu, un tas viņu sabiedēja. Gan mani bērni, gan tas, ka man bijusi laulība, gan tas, ka es gribu dzīvē sasniegt ko vairāk kā sēdēt mazā darbiņā vietējā ciematā un darboties pa saimniecību. Tas arī viņu nobiedēja. Vai viņš spēs ar to tikt galā un vai es pati varētu kļūt bišķīt piezemētāka,” sarunā ar portālu Skaties.lv atzīst Dana.

Jautāta raksturot savas jūtas pret Jāni, Dana atzīst, ka vīrietis viņai paticis. ”Lai arī sarunās ar Jāni es jutos kā uz darba interviju atnākusi, iekšēji jutu, ka viss notiek tā, kā tam ir jānotiek. Gan viņš manu roku paņem tā, kā ir jāpaņem, gan viņš buču iedod tā, kā jāiedod,” atklāj Dana. Zilajiem TV ekrāniem gan paslīdējuši gana pāris citi intīma rakstura žesti. ”Pie pusdienu galda, ko neviens neredzēja, Jānis man mēdza kāju pabakstīt pretī. Ja pavēro TV ekrānos, var redzēt, ka Jānis atvadoties mani apķer un samīļo daudz mīļāk nekā Sandru,” saka bijusī šova dalībniece. Slaidā brunete norāda, ka cilvēkiem no malas varbūt ir grūtāk Jāņa vilkmi pie Danas ieraudzīt, bet viņai kā personai, kas ir aizrāvusies ar psiholoģiju, ir daudz vieglāk visu izprast.

Jānis neslēpa, ka viņam grūti saprast, kad Dana bijusi patiesa un kad spēlē kamerām. Lūk, atbilde. ”Es jau no jaunām dienām gribēju kļūt par aktrisi, tikai nesanāca aiziet studēt. Šī gada sākumā pievēros aģentūrām, kas meklē cilvēkus reklāmām, dažādiem pasākumiem, un iemācījos strādāt ar kamerām,” stāsta Dana, atklājot, ka filmējusies TV3 seriālā Šaubu ēnā. Meitene nemērķē uz Holivudu, bet cer pafilmēties reklāmās vai kādā nelielā TV seriālā. Viņa atklāj, ka šovos gan otrreiz nefilmētos. ”Trīs dienas nodzīvodama stresā, visu laiku domājot, ko pateikt, ko nepateikt, ko izdarīt vai neizdarīt, es ”nolikos” uz nedēļu slima mājās,” smej meitene. ”Es nederu šoviem, kur viss ir ļoti balstīts uz emocijām,” skan Danas galvenais secinājums.

VIDEO: Jānis atvadās no Danas

TOP komentāri

 • coolio
  0 0 0

  coolio

  ooo, jā...šitā bija wanna be aktrise. Ņjā, brīžiem liekas ka ir tik daudz cilvēku ar tik mazu paškritiku....:(
 • skat
  0 0 0

  skat

  nē, nu tiešām dīvaina tā Dana - "es gribu dzīvē sasniegt ko vairāk kā sēdēt mazā darbiņā vietējā ciematā un darboties pa saimniecību". nav nekā dīvaina šādā paziņojumā kā tādā, bet dīvaini ir tas, ka, apzinoties to, Dana tomēr pieteikusies šovā, kur saimnieks meklē tieši tādu sivieti, kas to visu gribētu. Vai tiešām viss šis bija maza improvizācija par viņas sapni filmēties seriālā????

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl