Komentāri

Šova Saimnieks meklē sievu viens no interesantākajiem dalībniekiem aizputnieks Ģirts Brumsons sarunā ar Skaties.lv atklāj, ka topošajai sievai galvenais praktiskais pienākums būs rūpes par saimniecības estētisko pusi.

”Es attiecībās varētu piedāvāt harmonisku dzīvesveidu un uzticību un sirsnību ikdienā, ar piedzīvojumiem un jautru sadzīvi. Ja man jāsaka par sevi, esmu daudzpusīgs, ar labām manierēm apveltīts, atbildīgs un gādīgs. Piemīt mērķtiecība un humora izjūta,” sarunā ar Skaties.lv sevi raksturo Ģirts Brumsons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģirts, kurš strādā par skolotāju un uztur kārtībā pamatīgu māju, siltumnīcu un mākslas parku, nav slēpis, ka viņa iecerētajai jābūt gatavai kļūt par mūzu un modeli. Tādēļ, nokļūstot viņa saimniecībā, topošajai sievai viss būšot nodrošināts. Viņai tikai būs jārēķinās ar rūpēšanos par vides skaistumu. ”Tas būs lielākais darbs,” atklāj Ģirts.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl