8 komentāri
FOTO: saimnieks Jānis Šmits visas līgaviņas labprāt izbučo arī preses reportieru klātbūtnē
Foto: Skaties.lv

Par pagājušās nedēļas vienu no skaļākajiem skandāliem Latvijas šovbiznesa aprindās kļuva šova Saimnieks meklē sievu jaunākā dalībnieka Jāņa Šmita kaislības TV kameru priekšā, kad viņš nekautrējās bučoties ar visām ”līgaviņām” pēc kārtas.

Portālam Skaties.lv bija ekskluzīva iespēja viesoties Jāņa saimniecībā šova filmēšanas laikā. Arī mūsu fotogrāfa klātbūtnē jaunietis nekautrējas bučoties ar visām potenciālajām līgaviņām pēc kārtas. Arī meitenes (vismaz ne klaji) neizrādīja nekādas pretenzijas pret šo harēmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

TOP komentāri

 • režisors
  +4 +4 0

  režisors

  Ta-rā! Vai pēc šī visa vel ir kādi jautājumi? Viss tikai par un ap vienu dalībnieku, vienu tēmu. Paši raksti, bez satura un paredzēti šova reitinga celšanai. Viss ir tā iestudēts, ka nebrīnos, ja arī 'līgaviņas' izvēlējās nevis Jānis pats, bet šova veidotāji. Ne pats tas norietais puika ko bučojis pēc brīva prāta, ne kā. Drošvien, kā lika, ta darīja. Teica- iedod meitietim mīļu buču, šis iedod ar. Pēc tam pasniedz kādā mērcē vajag- laizās, šmakstinās, nekauņa bučojas ar visiem, seksa apsēsts... Tipiska šovu prakse.
 • saldumiņš
  +1 +1 0

  saldumiņš

  Cik var šito apspriest?, Katrs dara kā grib! Viņa dzīve , lai bučojas !
 • alise
  0 0 0

  alise

  kur tev skaists augums ??
  visos kadros bikses līdz ceļiem nošļukušas, seja aizpampusi īsti nevar saprast ko un cik daudz lieto ikdienā, kājas lielākajā X, kādu esmu redzējusi, tak piedomā pie stājas kameras priekšā, vēl teica, ka iemācījusies strādāt ar kamerām no iepriekšējā šova..
  Kunkuļi uz gurniem karājas pāri jebkuram apģērbam..
  Un pie tam - izskatās ļoti nekopta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl