Egils Langovskis iecerēto nedzīs nest mēslus

2 komentāri
Egils Langovskis iecerēto nedzīs nest mēslus
TV3 publicitātes foto

”Meitenēm noteikti varētu patikt, ka attiecībās ar otro pusīti esmu uzticams,” sarunā ar Skaties.lv akcentē viens no šā gada iekārojamākajiem saimniekiem – šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Egils Langovskis (33), kurš sieviņai ieplānojis mājsaimnieces darbus.

Balvu novada saimnieks Egils Langovskis ir komunikabls, tādēļ ātri iejūtas jebkurā sabiedrībā. ”Neesmu kautrīgs, esmu izpalīdzīgs. Meitenēm noteikti varētu patikt, ka attiecībās ar otro pusīti esmu uzticams. Esmu jautrs, dzīvespriecīgs,” jautāts raksturot savas labās puses, saka šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Egils Langovskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Jebkurā saimniecībā kaut kas ir jādara – mājsaimnieces darbi, ēst jāmāk gatavot, drēbes jāzina, kā uz veļasmašīnu aiznest, kādu reizi jāuzpucē māja,” par topošās sieviņas saimnieciskajiem pienākumiem stāsta Egils, kurš, būdams lauksaimnieks, atklāj, ka nedzīs mīļoto sievieti slaukt govi, nest mēslus. ”Ar to nodarbojas vīrieši. Diez vai viņai kāds liks braukt ar traktoru un apgūt tādas iemaņas. Protams, ja interesi izrāda… Meitenes mūsdienās brauc ar smagajām mašīnām un visu ko dara. Ja ir interese var iemācīt arī ar traktoru braukt,” norāda šova dalībnieks.

Egils nav slaists, bet domā par dzīvi, par to, kā nopelnīt naudu, un rūpējas par ģimeni. ”Es neuzskatu sevi par no modes žurnāla vāka nākušo. Varbūt daudzas meitenes gaida ko tādu, es tāds neesmu. Es nodarbojos ar to, ar ko vīrietim jānodarbojas – domā, kā nopelnīt, lai varētu ģimenei nodrošināt iztiku,” atzīst Egils, kura saimniecība patlaban pārņēmusi siena laika rosība.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl