Dzidro zilo acu dēļ Saimnieku Alfridu mēdz dēvēt arī par latgaliešu Aleku Boldvinu

2 komentāri
Dzidro zilo acu dēļ Saimnieku Alfridu mēdz dēvēt arī par latgaliešu Aleku Boldvinu
Foto: LETA/publicitātes foto

Viens no šarmantākajiem un turīgākajiem TV šova Saimnieks meklē sievu dalībniekiem Alfrids Lipovskis skaidri zina, ko vēlas, – sievieti, kas vieglāka par 80 kilogramiem un kurai acīs deg uguntiņa. Tādas sievietes dēļ viņš būtu gatavs arī trešo reizi iestūrēt laulības ostā, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Meklē kādu, ar kuru baudīt dzīvi!

Alfrids uzjautrinās, izdzirdot, ka vizuāli mazliet līdzinās slavenajam Holivudas aktierim Alekam Boldvinam, taču neslēpj – pirmais, ko sievietes viņā pamana, esot dzidrās zilās acis. Latgalietis atzīst – arī viņš pretējā dzimumā pirmās pamanot acis. “Ja tās ir nogurušas, dzīves nodzītas sievietes acis, pie tādām man negribēsies kavēt skatienu,” viņš saka. “Sievietei jābūt simpātiskai. Man vienmēr patikušas tās slaidās, garās, bet apaļīgas gan ne. Vai man šovā bija liela izvēle? It kā jā. Taču lielākā daļa mani galīgi neuzrunāja. Tās nebija sliktas sievietes, katrai savs dzīvesstāsts, savi nopelni, taču – ja acis nav dzīvīgas vai man pretī raugās lielas, biezas brilles, nekas nesaslēdzas,” saka Alfrids.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saimnieks sola – tai, kurai izdosies pa īstam iekarot viņa sirdi, dzīve laukos Ludzas novadā būšot ne mazāk komfortabla un interesanta kā pilsētniecei. Kas nekait dzīvot labiekārtotā mājā ar apsildāmo grīdu? Turklāt šobrīd Alfrids vēlas satikt cilvēku, ar kuru baudīt dzīvi. “Ir tik daudz strādāts, ka gribas beidzot padzīvot sev – apmeklēt koncertus, iet uz kino, braukāt pa pasauli. Turklāt attiecībās viņš ir mīļš un gādīgs. “Varbūt pat par daudz – es sievietes izlutinu. Viņas to uzreiz sajūt un sāk izmantot,” spriež saimnieks.

FOTO: Alfrids un viņa sievietes šovā Saimnieks meklē sievu

Pirmā laulība vēl jaunam esot

“Mana pirmā laulība bija agrā jaunībā. Man bija tikai 19 gadu,” atzīstas Alfrids. “Pirms devos studēt uz Jelgavu, Lauksaimniecības akadēmiju, dančos iepazinos ar skaistu jaunkundzi. Mums sākās lielā romantika, taču pusi nedēļas biju prom no mājām – mācījos par pārtikas tehnologu. Tas nebija viegli,” atceras viņš. Pēc studijām strādāju piena konservu kombinātā, un man pateica, ka dzīvokli piešķirs pēc 17 gadiem. Tas mani ļoti sarūgtināja. Pēc tam sāku strādāt par inženieri lauksaimniecības departamentā, un man solīja, ka dzīvoklis būs pēc trim gadiem. Diemžēl līdz tam laikam jau biju izšķīries,” žurnālam Privātā Dzīve stāsta Alfrids.

“Tas bija kritiskais laiks – septiņi gadi laulībā. Pamatā bija sociālas problēmas. Tajā laikā inženieri nebija nekas īpašs un algas bija mazas, bet mana sieva strādāja par revizori tirdzniecības pārvaldē, un tas bija prestiži. Sieva sajutās varena, un es teicu – maini darbu vai vīru. Viņa izvēlējās pirmo, jo uzskatīja, ka es nodzeršos, un nekas labs no manis nebūs,” stāsta saimnieks.

Otru sievu iepazinis, braucot amerikāņu kalniņos

Otro liktenīgo sievieti Alfrids saticis, dodoties vienas dienas ekskursijā uz Maskavu. “Aizgāju uz Tautas saimniecības sasniegumu izstādi, un tur bija interesanta atrakcija – kaut kas līdzīgs amerikāņu kalniņiem. Iestājos rindā, un pirms manis stāvēja simpātiska meitene, kas pagriezās un jautāja: “Piedodiet, bet man pēkšņi kļuva bail! Drīkst, es pieturēšos jums pie rokas?” stāsta saimnieks. “Vēl paspējām noskaidrot, ka abi esam no Latvijas.” Pēc tam katrs gājis savu ceļu, bet tās pašas dienas vakarā atkal satikušies un ātri vien sapratuši, ka jāprecas. Piedzimusi meita 20 gadus ilgajā laulībā, un vēlāk šķiršanās noritējusi mierīgi – sadalījuši mantu un vienojušies par meitas audzināšanu.

Ar trešo sievieti tā arī gredzenus nemija

Viņa trešās nopietnās attiecības ar kāzām nevainagojās. “Uzņēmēju ballē drauga sieva man teica – man ir smuka draudzene, padejo ar viņu! Tā mēs nodancojām astoņus gadus. Viņa bija jautra, vienkāršā sieviete – 14 gadus jaunāka par mani. Viņa gribēja precēties, taču uzticējos savām jūtām – nekas labs nesanāks. Tā arī notika. Kad sākās izlikšanās un melošana, vienkārši pateicu – pietiek!” tā Alfrids. Tas gan nenozīmējot, ka viņa dzīvē kāzu vairs nebūšot.

Vecumdienām – gatavs!

Sapni par savu saimniecību viņš piepildīja pirms pieciem gadiem. “Es mācos no svešām kļūdām – redzēju, kā cilvēki, kas visu mūžu strādājuši labi algotu darbu, pensijā knapi varēja savilkt galus. Tāpēc jau laikus sāku gatavoties šai dienai. Man jau bija māja Rāznas ezera krastā – ar pirti un kamīnzāli. Taču tā ir piemērota dzīvošanai vasarā. Tā kā kredītu man nebija, nolēmu laikus veidot savu pensiju fondu – meklēt kādu īpašumu iegādei,” žurnālam Privātā Dzīve stāsta Alfrids.

Ideālo vietu viņš meklējis divus gadus, līdz atradis īpašumu Cirmas pagastā. “Tā kā šeit vienmēr ir vējains, mājai devu nosaukumu Ūsiņš.”

TOP komentāri

  • Asnāte
    +1 +1 0

    Asnāte

    Ei tu nost nu toč līdzīgs! Tik Afrids Lipovskis nu tāds nodzīts un pažuvis un gana saburzīts. Alelks Boldvins nu tas tik ir mužiks
  • es

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl