Arvils Ozols: Esmu universāls gadījums

Komentāri
Arvils Ozols: Esmu universāls gadījums
Publicitātes foto

Par Arvilu Ozolu varētu teikt: puisis ar zelta rokām, jo, dzīvojot laukos, apguvis daudzus ar lauksaimniecību saistītus arodus. ”Normāls, kārtīgs puisis,” viņš pats sevi īsi raksturo.

”Negrib jau neviena galvassāpes, ka vīrs klumburē pa stūriem un dzeras. Es neko tādu nedaru. Daudz ko protu darīt. Es pats elektrību taisu, santehniku arī, pats visu tehniku remontēju, tāds universāls gadījums, kā jau īsts lauku puisis. Esmu arī kārtīgs, uzticīgs. Blandoņa un draņķis neesmu,” sarunā ar Skaties.lv atzīst Arvils Ozols.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šovā Saimnieks meklē sievu Arvils cer atrast dāmu, kas būtu gatava ar viņu vadīt ne vien ikdienas gaitas, bet arī apmeklēt kultūras pasākumus. ”Neesmu dzērājs, nečupojos ar visiem kopā, tādēļ man nav kompānijas, draudzenes arī nav. Aizbraucu un balli vai uz kādu pasākumu un tupu viens kā tāds muļķis. Ja būtu forša meitene, daudz kur brauktu. Es jau tāpat pa svētkiem uz Valmieru braucu, biju arī uz Jumpravas koncertu, uz Positivus festivālu. Ja ir kompānija, tad jau ir citādāk,” teic Arvils Ozols.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl