Ar ko jārēķinās Jāņa Šmita topošajai sieviņai?

8 komentāri
Ar ko jārēķinās Jāņa Šmita topošajai sieviņai?
Publicitātes foto

Šova Saimnieks meklē sievu jaunākais dalībnieks Jānis Šmits (20) sieviņu gatavs apčubināt un dāvāt romantikas pilnus mirkļus, un viņai jārēķinās, ka Jānim tīk melnie joki.

Starp savām labajām īpašībām sarunā ar Skaties.lv Jānis Šmits kā pirmo izceļ humora izjūtu. ”Ļoti labi ”panesu” melno humoru,” viņš atklāj. Vēl viņš izceļ sev piemītošo uzņēmību, rakstura ziņā – savaldību. Jāņa topošajai sievai jārēķinās arī ar to, ka pēc dabas viņš ir ļoti miermīlīgs, vienkāršs cilvēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautāts par to, kas varētu īpaši simpatizēt sievietēm, Jānis akcentē uzticību. ”Kad Sipeniece bija atbraukusi filmēt, es pasmējos: ja tu esi ar vienu – tu esi ar vienu, ja tu neesi ar nevienu – tas tu esi ar visām, kā teorētiski būtu pareizi jābūt. Tas ir tas, ko meklēju arī sievietē,” atklāj Jānis, kuram līdz šim uzticības ziņā ar meitenēm nav veicies. Sievietes uzticību viņš gatavs ”atalgot” ar romantismu. ”Esmu ļoti mīļas dabas, es rūpējos, uztraucos,” atklāj šova dalībnieks.

”Es neuzskatu sevi vēl par vīrieti, man ir tikai 20, es sevi vēl tikai veidoju. Pagaidām izskatās, ka viss iet, kā plānots – uz augšu,” teic šova Saimnieks meklē sievu jaunākais dalībnieks, kurš iepriekš atklājis, ka ir liels dejas mīlētājs. Tātad arī regulāra izdancināšana ballēs garantēta Jāņa Šmita iecerētajai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl