4 komentāri

Pieredzējušākais saimnieks Alfrids Lipovskis un viņa trīs līgaviņas TV ekrānos izrādījusies harmoniskākā no šova Saimnieks meklē sievu četrotnēm. Vai saskaņa valdījusi arī ārpus kadra, portāls Skaties.lv jautāja Irēnai Kretulei, kuras iepazīšanās ar Alfridu TV ekrānos jau beigusies.

”Mēs neesam pusaudži,” harmoniskās attiecības četrotnes starpā īsi pamato Irēna. Sarunā ar Skaties.lv viņa atklāj, ka šovā piedalījusies izklaides dēļ. ”Ja man prasa, es tur nebraucu ne pēc saimnieka, ne pēc kā. Tā sanāca, ka mani izvēlējās, pieņēmu to kā šovu un aizbraucu izklaidēties,” atklāj Irēna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Irēna bija pirmā no trim dāmām, ko saimnieks sūtīja mājās. Sieviete uzreiz sapratusi, ka Alfrids viņai kā otra puse nederētu. ”Mēs abi divi esam par daudz agresīva rakstura,” viņa skaidro. ”Ja es saprotu, ka mani tas cilvēks neinteresē vairāk, es turpina pie viņa būt kā ciemiņš,” saka Irēna.

”Visu laiku viss bija baigi forši, mēs visi bijām šausmīgi draudzīgi un visu uztvērām ar humoru. Tā visa bija tīri izklaide. Nevienā brīdī nevienam nebija nekādas ”aizmugures”, visi vienlaikus visur gājām,” stāsta Irēna. Arī uzmanība no Alfrida visām dāmām bijusi vienlīdzīga. Sapratne starp ”līgaviņām” valdījusi arī praktiskās lietās. ”Vajag iedot smaržas otrai – iedodam, vajag matu taisnotāju – iedodam,” ar vieglu humoru teic šova dalībniece.

Jautāta, vai šovs Saimnieks meklē sievu atstājis nospiedumus Irēnas personībā, viņa atzīst, ka kļuvusi pašpārliecinātāka, tomēr būtiskas pārmaiņas nav manījusi. ”Tāda pati, kā vienmēr esmu bijusi – asu mēli un ko redzu, to gribu pateikt, – tāda arī es esmu,” teic Irēna.

Tagad, kad Irēnas dalība šovā beigusies, varētu šķist, ka viņa nevar atkauties no pretēja dzimuma uzmanības, tomēr viņa iebilst: ”Nez vai varētu tā teikt, jo viņi no manis baidās,” smej Irēna. ”Varbūt iekšēji kādam patīku, bet tā, ka man kāds nāktu klāt – tur ir jābūt rakstura cilvēkam. Arī Alfrids jau pirmajā brīdī ar mani necentās palikt divatā, jo pāris asās replikas viņa virzienā, un viņš tā kā paslēpās no manis,” atzīst izskatīgā jelgavniece.

Kā attīstīsies Alfrida un citu saimnieku attiecības ar līgaviņām, skaties pirmdienu vakaros TV3 un TVPlay!

TOP komentāri

 • Zelta zivtiņa
  +8 +8 0

  Zelta zivtiņa

  Visu cieņu. Irēna bija dāma ar stāju un nostāju. Personība, kurai apdrošinātājs neturēja līdzi.
 • latgaliete..
  +3 +3 0

  latgaliete..

  tāda sajūta ka Valfrīdam neviena no blondīnēm galīgi nav interesanta...ja nu vien šis šovs..attiecībās ir jūtams šī vīrieša pārākums un agresivitāte...vai no viņa ir sagaidāms mīļums..?
 • Linards

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl