Komentāri

TV3 atgriežas piecas Zelta globusa balvas ieguvušais seriāls Svešais starp savējiem (Homeland) ar jauno – trešo – sezonu, kurā pēc iepriekšējās sezonas noslēguma dramatiskajiem notikumiem Broudijs tiks pasludināts par pasaulē visvairāk meklēto teroristu! Seriāla autoru jaunākais veikums viennozīmīgi neliks vilties, ieintriģējot ar notikumiem pēc terorakta, kas krasi mainīja visu galveno varoņu dzīves! Sekojiet līdzi spraigajiem notikumiem pasaulslavenā seriāla Svešais starp savējiem 3. sezonu jau no 30. jūnija otrdienās plkst. 23.00 kanālā TV3!

TV3 seriāls Svešais starp savējiem debitēja 2011. gadā, un kopš tā brīža ir guvis apbrīnojamus panākumus, saņemot piecas Zelta globusa balvas, no tām divas pasniegtas nominācijā Gada labākais televīzijas seriāls. Vēl divas Zelta globusa godalgas saņēmusi Kerijas Metisones atveidotāja Klēra Deinsa (Claire Danes) nominācijā Gada labākā aktrise, kurai viņa ir izvirzīta arī šogad. Šo pašu godalgu vienu reizi ir ieguvis arī Nikolasa Broudija atveidotājs, aktieris Demjens Luiss (Damian Lewis) nominācijā Gada labākais aktieris.

VIDEO

Kas sagaida 3. sezonā?

Pirms pievērsties Svešais starp savējiem jaunās sezonas notikumiem, der atcerēties, kā šis stāsts sākās: galvenais varonis – amerikāņu kareivis Broudijs – atgriezās mājās pēc astoņiem gūsta gadiem Irākā. Kamēr visa valsts sagaidīja Broudiju kā varoni, CIP (Centrālās izmeklēšanas pārvalde) aģente Kerija Metisone bija pārliecināta – tik ilga gūsta laikā nav iespējams nesalūst, tāpēc Broudijs, visticamāk, ir atgriezies kā terorists. Kerija kā apsēsta mēģināja pierādīt Broudija vainu un vienlaikus nespēja pretoties viņa valdzinājumam. Kad atklājās, ka Kerijai ir taisnība, CIP centās izvairīties no skandāla un vienlaikus izmantot Broudiju, lai noķertu meklētāko teroristu Abu Naziru. Kad tas izdevās, CIP svinēja uzvaru, taču par agru! Nazira bēru laikā notika uzbrukums CIP, kurā tika nogalināti vairāk nekā divsimt cilvēku. Nevienam vairs nebija šaubu – vainīgs ir Broudijs. Nevienam, izņemot Keriju…

Svešais starp savējiem 3. sezona sākas ar notikumiem divus mēnešus pēc terora akta. CIP direktors Estess ir nogalināts, CIP joprojām sēro par savu aģentu nāvi un baidās par turpmāko pastāvēšanu. Broudijs ir pasludināts par meklētāko teroristu Nr. 1 un par viņu izsludināta desmit miljonu atlīdzība – dzīvu vai mirušu! Kamēr Kerija tiek izsaukta uz nopratināšanu Kongresa nama komisijā, CIP redz iespēju izmantot viņas slimību un savā ziņā padarīt Keriju par grēkāzi. Lai vēl vairāk nenomelnotu CIP, viņa ir spiesta sniegt nepatiesu liecību, vienlaikus nejūtot nekādu atbalstu no cilvēkiem, kurus aizstāv. Brīdī, kad Kerija salūst un grasās pastāstīt patiesību žurnālistei, viņa tiek pasludināta par nepieskaitāmu un nosūtīta uz piespiedu ārstēšanu psihoneiroloģiskajā klīnikā.

Pirmās sērijas nesniedz atbildi uz to, kas šajos divos mēnešos noticis ar Broudiju, kuram Kerija palīdzēja aizbēgt. Kad viņš uzrodas Venecuēlas galvaspilsētā Karakasā, smagi ievainots un gūstā pie narkotirgoņu bandas, jautājumu ir vairāk nekā atbilžu. Kā Broudijs tur nonācis? Kāpēc viņu nenogalina, zinot, ka tā var tikt pie desmit miljoniem? Kurš viņu aizstāv? Kāpēc zāļo ar narkotikām? Uz šiem jautājumiem skatītāji saņems atbildes, soli pa solim sekojot intriģējošajiem 3. sezonas sižeta pavērsieniem, un pārsteigumu būs daudz!
Svešais starp savējiem nav tikai seriāls par teroristu medībām, paralēli šai aizraujošajai sižeta līnijai liela uzmanība pievērsta arī cilvēcisko attiecību un jūtu līnijai – Broudija ģimenei, kura cenšas samierināties ar viņa pasludināšanu par teroristu, Kerijai un viņas izjūtām pēc notikušā, kā arī citiem seriāla varoņiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl