Komentāri

Vasarā pirms diviem gadiem laulības ostā iestūrēja pazīstamā dziedātāja Sabīne Berezina. Par viņas vīru kļuva uzņēmējs Atis Geiba. Pēc kāzām jaunā sieva pieņēma vīra uzvārdu, bet uz skatuves turpina mirdzēt kā Berezina.

Sabīne Berezina un Atis Geiba apprecējās 2016. gada augustā pēc vairāku gadu draudzības. Šonedēļ, viesojoties TV3 raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra”, viņa atklāja, ka to, kādai būtu jābūt vienai no mūža skaistākajām dienām, viņa izsapņojusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es esmu nenormāla sapņotāja. Es esmu izplānojusi, piemēram, ar savu vīru – ka mēs būsim kopā. Šūpojoties es iztēlojos mūsu kāzas, kādas tās būs. Un viss man ir piepildījies.

Par ikdienišķām lietām es vispār neko neplānoju. Man dzīvē viss notiek spontāni, un jo labāk,” raidījumā stāsta dziedātāja Berezina.

”Manuprāt, balta kleita un plīvurs ir katras meitenes sapnis. Esmu meksikāņu seriālu fanāte, tur vienmēr ir kāzas un laimīgas beigas,” sarunā ar portālu Skaties.lv pēc kāzām atzina dziedātāja.

Tāpat viņa atzina, ka kāzas ieviesušas korekcijas viņas dzīvē.

”Kad esam vieni, daudzkārt kaut ko grūti pieņemt, bet tagad ar Ati to darām kopā kā viens vesels. Ir vieglāk dzīvot un smaids nenodziest no manas sejas ikdienas,” laimīgi klāstīja Sabīne, kura neslēpa, ka ir fantastiski par kādu rūpēties, kā arī tas, kad kāds rūpējas par pašu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl