Komentāri

Vasarā pirms diviem gadiem laulības ostā iestūrēja pazīstamā dziedātāja Sabīne Berezina. Par viņas vīru kļuva uzņēmējs Atis Geiba. Pēc kāzām jaunā sieva pieņēma vīra uzvārdu, bet uz skatuves turpina mirdzēt kā Berezina.

Sabīne Berezina un Atis Geiba apprecējās 2016. gada augustā pēc vairāku gadu draudzības. Šonedēļ, viesojoties TV3 raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra”, viņa atklāja, ka to, kādai būtu jābūt vienai no mūža skaistākajām dienām, viņa izsapņojusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es esmu nenormāla sapņotāja. Es esmu izplānojusi, piemēram, ar savu vīru – ka mēs būsim kopā. Šūpojoties es iztēlojos mūsu kāzas, kādas tās būs. Un viss man ir piepildījies.

Par ikdienišķām lietām es vispār neko neplānoju. Man dzīvē viss notiek spontāni, un jo labāk,” raidījumā stāsta dziedātāja Berezina.

”Manuprāt, balta kleita un plīvurs ir katras meitenes sapnis. Esmu meksikāņu seriālu fanāte, tur vienmēr ir kāzas un laimīgas beigas,” sarunā ar portālu Skaties.lv pēc kāzām atzina dziedātāja.

Tāpat viņa atzina, ka kāzas ieviesušas korekcijas viņas dzīvē.

”Kad esam vieni, daudzkārt kaut ko grūti pieņemt, bet tagad ar Ati to darām kopā kā viens vesels. Ir vieglāk dzīvot un smaids nenodziest no manas sejas ikdienas,” laimīgi klāstīja Sabīne, kura neslēpa, ka ir fantastiski par kādu rūpēties, kā arī tas, kad kāds rūpējas par pašu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl