Rutulis aizmirsis, kā dejot?

Komentāri

Dziedātājs Normunds Rutulis šodien neriskē nodemonstrēt kādu deju soli, ko apguvis šovā Dejo ar zvaigzni, jo pēc dalības tajā dejotprasmi gadiem nav licis lietā – ka tik nesanākot kā šova sākumā.

Normunds Rutulis dejošanu apguvis jau bērnībā, līdz ceturtajai klasei dejojot modernās dejas. Pirmā šova Dejo ar zvaigzni dalībnieks, pirmajā raidījumā saņemot viszemāko vērtējumu, saprata, ka iemaņas iesērējušas un sācis trenēties katru vakaru. Rezultātā kopā ar savu šova partneri deju skolotāju Violu Abramovu-Mailīti ”aizdejojies” līdz ceturtajai vietai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms pieņemt lēmumu, vai piedalīties šovā, Normundam vissvarīgākais bijis ģimenes viedoklis. ”Mani parasti atbalsta visādās everģēlībās. Runājām, apspriedām, vai tas man piestāvēs, vai es būšu tam gatavs, beigās tomēr nolēmām, jo, nevar noliegt, tā ir papildu publicitāte.

Šova laikā noticis zīmīgs pavērsiens Normunda ģimenes dzīvē. ”Tieši šova laikā mums izdevās ieņemt dēlu. Šovs Dejo ar zvaigzni vienmēr saistās, vienmēr paliks atmiņā tieši ar šo gadījumu. Tā bija Dieva dāvana,” šodien atceras dziedātājs.

Ja piedāvājumu piedalīties šovā Normunds saņemtu šodien, tad atsacītos.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl