Reperis Reiks uz vakariņām TV šovā ierodas pēc vētrainas uzdzīves

4 komentāri
Reperis Reiks uz vakariņām TV šovā ierodas pēc vētrainas uzdzīves

Pirmdienas, 19. novembra, pievakarē pie TV3 skatītājiem devās šīs nedēļas pirmais vakariņu šova raidījums, kurā ciemos uzņēma skatītāja Agneta, kura, izturot atlasi, tika pie iespējas savās mājās uzņemt divas slavenības.

Šajā nedēļā viens pie otra ciemos dosies aktrise Lelde Dreimane, reperis Arvis Reiks un divi šova skatītāji – aktīvists, dzīves baudītājs un trīs bērnu tēvs Māris Šeflers un topošā sporta fizioterapeite un kinezioloģe Agneta Liepājniece, kura raibo kompāniju uzņēma ciemos pirmajā vakarā.

Kompānija ātri vien atraisījās un ķērās pie uzkodas jeb zaļajiem salātiem ar tomātiņiem, olīvām un fetas sieru.

Agneta pamanīja, ka Reiks iepriekšējā naktī bija līksmojis, ko pats arī nenoliedza: ”Es vakar tusējos, čomam bija 30 gadu jubileja, un šodien ir bišķi grūti paēst.”

Uz lazanju gan Reiks nebija īpaši skubināms un steidza namamātei palīdzēt to izņemt no cepeškrāsns un sagriezt.

”Tas ir normāli, ka čalis sagriež kaut ko, ka čalis salej kaut ko, tas ir pieklājīgi,” sprieda reperis.

Tomēr arī pamatēdienu reperis nenotiesāja līdz galam, un daļu porcijas pēc namamātes aicinājuma viņš atdeva sunim. ”Man garšoja, bet es zinu, ka suns bija vairāk izbadējies nekā es,” skaidroja Reiks.

Būdama kinezioloģe, Agneta kompānijai bija sarūpējusi neparastu izklaidi – atklāt dalībnieku zemapziņas dzīlēs paslēptās atbildes uz dažādiem jautājumiem.

Piemēram, Reiks uzzināja, ka viņam nākamgad vajadzēs menedžeri, Māris – ka viņš nekad dzīvē nelaimēs loterijā lielu naudas summu, bet Lelde – ka Breds Pits neatgriezīsies pie Andželīnas Džolijas.

Desertā Agneta cēla galdā sierakūku, bet par ēdienu un vakaru kopumā no trijotnes saņēma 29 punktus – no Reika deviņus un pa 10 no Leldes un Māra.

Jau otrdien kompānija tiksies pie nākamā sacensību dalībnieka – ciemos uzņems Reiks.

4 komentāri