Pusgadu pēc “Tēta nedienu” šova Petrovu ģimenē Aizputē ikdiena sagriezusies kājām gaisā

9 komentāri
Pusgadu pēc “Tēta nedienu” šova Petrovu ģimenē Aizputē ikdiena sagriezusies kājām gaisā
Zane Vāciete

Gada pirmajā pusē par daudzu TV3 skatītāju iemīļotu trešdienas vakaru nodarbi bija kļuvusi sekošana līdzi šova ”Tēta nedienas Latvijā” varoņu gaitām. Portāls Skaties.lv noskaidroja, kā pusgadu pēc filmēšanas TV projektā gājis sirsnīgajai Petrovu ģimenei Aizputes pusē.

Krista un Lauris Petrovi šova ”Tēta nedienas Latvijā” vēsturē iegājis kā gados jaunākais pāris, kas kļuvis par vecākiem. Kad pieteicās abu pirmā meitiņa, Kristai bija vien 16 gadu. Šodien ģimenē aug divas meitiņas – piecus gadus vecā Katrīna un divgadniece Ilzīte.

Piedaloties TV projektā, māmiņa Krista vēlējās, lai vīrs vairāk izprastu viņas ikdienu, un šova noslēgumā mežizstrādes nozarē strādājošais Lauris deva solījumu turpmāk mīļotajai mājas darbos palīdzēs vairāk.

Kā sarunā ar portālu Skaties.lv pusgadu pēc filmēšanās atzīst Krista, abu vecāku pienākumi ģimenē ir burtiski sagriezušies kājām gaisā.

”Ir citādāk, jo es īsi pēc šova beigām sāku strādāt. Tagad lielie pienākumi gulstas uz vīra pleciem. Kad es atgriežos mājās, Lauris jau ir sakārtojis māju un uztaisījis ēst, jo viņš pēc darba mājās ierodas ātrāk par mani. Tā kā daudz vairāk par mājām šobrīd rūpējas viņš,” stāsta Krista, un smej, ka būtu gatava startēt šovā ”Mammas nedienas Latvijā”.

Krista sākusi strādāt par uzskaitvedi. Viņa darbā atgriezusies ar lielu prieku un novērtē iespēju beidzot izrauties no ierastās mājas vides.

Šovā iepazītā māmiņa stāsta, ka bērnu audzināšanā neatsveram palīgs ir omīte, kura pieskata jaunāko peciņu, tikmēr lielākā meita ikdienā apmeklē bērnudārzu.

Šovā nopelnītos 500 eiro vecāki bija nolēmuši tērēt, vasarā ar prāmi dodoties ceļojumā uz Stokholmu. Tomēr ģimenes kopīgais brauciens pagaidām nav noticis.

”Šogad mēs ar vīru bijām kā vedēji vīra māsas kāzās. Tas paņēma ļoti daudz laika un nebija laika plānot ceļojumu. Visticamāk, brauksim nākamajā vasarā,” tā Krista.
9 komentāri