3 komentāri
Profesija – mamma jaunajā sezonā ar saviem stāstiem priecēs Marija Naumova un Ineta Radēviča
Foto: publicitātes

Mamma ir īpašs cilvēks, mamma zina vairāk par citiem, viņa nolasa domas, saprot bez vārdiem un mīl bez nosacījumiem. Kā kļūt par mammu? Šī profesija – mamma, nešaubīgi, ir viena no grūtākajām profesijām pasaulē un to ir vērts atcerēties ne tikai maija mēneša otrajā svētdienā, kad godinām māmiņas visā pasaulē, bet tās vērtību der atcerēties un novērtēt ik dienas.

Tieši tādēļ jau otro sezonu no 14. janvāra ceturtdienas vakaros plkst. 21.10 kanālā LNT uzsāk raidījumu cikls Profesija – mamma, kura vadītāja Ilva Liepiņa-Milzarāja viesosies pie ģimenēm visā Latvijā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jauna sezona, jauna vadītāja

Jaunā sezona jūs priecēs ne vien ar jauniem, aizraujošiem un patiesiem dzīves stāstiem, bet arī ar jaunu raidījuma vadītāju. Ar dalībniekiem sarunāsies, priecāsies un līdz pārdzīvos sabiedrisko attiecību speciāliste Ilva Liepiņa-Milzarāja, kura teic: ”Esmu ļoti pateicīga par iespēju piedalīties raidījuma Profesija – mamma tapšanā un kopā ar lielisku komandu izstāstīt virkni iedvesmojošu, aizkustinošu un pamācošu stāstu, kuru galvenā varone ir Mamma – skaistā, gudrā, veiksmīgā, arī nevaļīgā, nogurusī, brīžiem nobijusies… , bet pāri visam – mīlošā!”

Profesija – mamma ir stāsts par ģimenēm, pārdzīvojumiem, prieku, laimīgām sakritībām, kā arī smagu darbu, kuru, lai nodrošinātu savas ģimenes laimi un labklājību, ik dienas veic mammas visā Latvijā. Raidījuma galvenais uzdevums, nemainīgi, parādīt realitāti tādu, kāda tā ir un, iespējams, kādam par pārsteigumu kļūs Latvijā pazīstamu personu atklāsmes, jo mums bieži šķiet, ka viss jau redzēts, lasīts un zināms. Katrā sērijā raidījuma radošā komanda dosies pie trim dažādām ģimenēm, kuru stāsti tā vai citādi ir savstarpēji saistīti, veidojot plašu redzējumu uz kādu konkrētu problēmu. Neizpaliks arī sarunas ar tēviem, kuru redzējums uz notiekošo bieži vien atšķiras no vispār pieņemtajiem.

Par savām atklāsmēm, piedaloties projekta veidošanā, Ilva saka: ”Cilvēka dzīves sākumā ir vesels posms, kad mēs ne nieka nezinām, un mūsu visvairāk lietotais vārds ir kāpēc? Tad seko vairāki citi posmi – viens no tiem – ”es pats visu zinu!” (Dažādu apstākļu ietekmē šis posms var stipri ievilkties.) Tomēr, ja esam pietiekami godīgi paši pret sevi, agri vai vēlu atkal piemeklē ”kāpēc?” Bērnībā visbiežāk mēs atbildi saņēmām no mammas un tēta. Lielajā dzīvē tās jāmeklē pašiem. Turklāt atbildi uz visbūtiskākajiem jautājumiem ir ļoti grūti atrast. Ja izdodas, var gadīties, ka tā mūs nepavisam neapmierina. Var gadīties, ka pareizās atbildes nemaz nav vai to ir vairāk nekā viena. Es līdz ausīm esmu šajā ”kāpēc?” nogrieznī. Un arvien vairāk šķiet, ka uzdot jautājumu un sarunā mēģināt pietuvoties atbildei ir daudz vērtīgāk par pašu vārdā nosaukto atbildi, jo cilvēks ir nebeidzamu jautājumu objekts.”

Kas sagaida pirmajā raidījumā?

Pirmajā raidījumā Profesija – mamma tiksimies ar ģimeni, kuru droši varam saukt par ārstu dinastiju, skaidrosim, vai slavenu un darbos aizņemtu vecāku bērni jūtas mīlēti un aprūpēti, kā arī meklēsim atbildes uz jautājumu – kur šajā straujajā dzīves virpulī rast laiku bērniem. Apciemosim Kupču ģimeni, kur ārsta profesiju pavisam noteikti var saukt par dinastijas profesiju. Tāpat raidījumā tiks noskaidrots, kā ir būt slavenu vecāku meitai? Vai tas nav atstājis pēdas, veidojot savu dzīvi? Šo jautājumu uzdevām Guntas Virkavas un Rolanda Zagorska meitai Elizabetei Zagorskai. Un vēl arī gaidāms kāds stāsts par tēvu, kurš savu dzīvi velta, palīdzot citiem. Kā veidojas attiecības ar paša bērniem? Par garīgā tēva ikdienu un pienākumu apvienošanu ar ģimenes dzīvi stāstīs mācītājs Krists Kalniņš.

Arī turpmākajos raidījumos tiksimies ar dažādām spilgtām un ievērojamām personībām. Ar saviem stāstiem mūs iepazīstinās Marija Naumova, Jānis Šipkēvics, Ineta Radēviča un citi.

Foto

Skatieties Profesija – mamma jauno – otro – sezonu no 14. janvāra plkst. 21.10 kanālos LNT un TVPlay!
Tava televīzija no sirds!

TOP komentāri

 • Skolnieciņš
  0 0 0

  Skolnieciņš

  Skolnieciņš stāsta par savas dzīves traģisko sākumu raidijumā "Profesija Trollis"... Lūk, šo visu Jūs redzēsiet... Urā, trūcīgo statuss!
  Cieņā, Skolnieciņš
  © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~[
 • Skolnieciņš
  0 0 0

  Skolnieciņš

  Skolnieciņš stāsta par savas dzīves traģisko sākumu raidijumā "Profesija Trollis"... Lūk, šo visu Jūs redzēsiet... Urā, trūcīgo statuss!
  Cieņā, Skolnieciņš
  © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
 • Elizabete
  0 0 0

  Elizabete

  Manuprāt ļoti nepareizi sagatavots sižets. Domāju, ja nosaukums ir "Profesija mamma", tad arī raidījumā vajadzētu atsloguļot mammu ikdienu, kā viņas tiek galā ar pienākumiem, audzināšanu utt., nevis runāt par kādu konkrētu vienu tēmu, kā piemēram, alimentiem un tiesvedību, vai kā Marija Naumova pieņēma sava vīra meitu. Jā, tas ir interesanti, bet vai viss raidījums jāizķidā par vienu tēmu. Tas nešķita interesanti un tēmai atbilstoši!!! Katrā ziņā, salīdzinot ar pirmo daļu, šis ir ļoti vājs un praktiski neko nedodošs tiem, kas raidījumu skatījās!!! Mans viedoklis!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl