Privāti foto: kā pēc ”Gatava pārvērtībām” dzīvo Maruta no Cēsīm

3 komentāri
Privāti foto: kā pēc ”Gatava pārvērtībām” dzīvo Maruta no Cēsīm
Privātais arhīvs

Trešdienas, 30. maija, vakarā TV3 skatītāji bija liecinieki, kā vizuālas pārvērtības piedzīvo 38 gadus vecā Maruta Bočkova no Cēsīm. Kā pēc raidījuma portālam Skaties.lv atklāj šova varone, arī pēc TV projekta viņa stingri seko stilistes Žannas Dubskas ieteikumiem.

Marutu pirms trīs gadiem pārcieta smagu slimību un vairākus mēnešus bija spiesta atrasties gultā. Tad ārējais izskats bija pēdējais, par ko sieviete satraucās. Atveseļošanos viņa uzskata kā otro piedzimšanu.

Pirms gada Maruta apprecējusies, un ar šova ”Gatava pārvērtībām” palīdzību viņa vēlējās beidzot justies kā sieviete.

Vairāk par Marutas gaitām TV3 šovā lasi šeit!

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj cēsiniece, pirmo reizi ieraugot sevi spogulī, bijusi šokā, ka Žannai viņu izdevies tik ļoti pārvērst: ”Pilnīgi citādāks apģērbs, arī matu griezums un krāsa man nekad tāda nav bijusi.”

Pārvērtību šova laikā Maruta jutusies kā pasakā. Arī dzīvē, izvēloties apģērbu, Žannas padomi lieti noder.

”Ņemšu vērā, lai izskatītos kā sieviete, nevis kā meitene. Es parasti neparādu savu vidukli. Žanna teica, ka man tas būtu jārāda, jo esmu kā modele. Līdz šim valkāju platas drēbes, un ķermeņa vietas, ko vajadzētu rādīt, ir noslēptas,” stāsta Maruta.

Ikdienā viņa vairāk ir kleitu pieritēja, tādēļ ar platām biksēm, kādās modes eksperte viņu bija saposua šovā, Maruta varbūt īpaši nesteigsies, bet ieteikumu izvēlēties lielas somas, kas daudz vairāk piestāv, gan viņa ņems vērā.

”Es esmu ļoti gara. Ja es uzvelku kurpes uz augstāka papēža, esmu garāka par vīru. Žanna teica, ka tas ir modē. Bet ir sajūta tāda, ka vīru varu paņemt padusē,” smej Maruta.

Šova laikā viņa apguvusi un tagad praktizē arī grima knifiņus.

”Man daudzi cilvēki saka, ka es uzkrāsojusies izskatos daudz labāk – dzīvāks cilvēks, esmu atdzīvojusies,” teic Maruta.

100 eiro dāvanu karti ”Gatava pārvērtībām” varone plāno tērēt apdomīgi: ”Pirkšu kleitu. Gribu nopirkt arī žaketi, kādas man nekad nav bijis. Ja vēl sanāks, nopirkšu kurpes. Man būs jauns tērps, ar kuru varēšu kopā ar bērniem aiziet uz 1. septembri.”

Ikdienā sievietei liels stila palīgs ir arī vecākā meita, kura mammu pieteikusi šovam.

”Es pati nebūtu pieteikusies. Man daudzi cilvēki teica, ka esmu ļoti lielu soli spērusi. Es pati nobrīnījos, cik daudz es varēju pateikt kameru priekšā. Laikam līdz ar otro piedzimšanu uzreiz ir citādāka domāšana,” spriež ”Gatava pārvērtībām” iepazītā cēsiniece.

Kā atklāj Maruta, viņas dalība šovā ģimenes ikdienā radījusi arī pa kādai kuriozai situācijai: ”Nedēļu pēc filmēšanās šovā vīram prasīts, vai viņam ir jauna sieva. Visi domā, ka viņam blakus ir cita sieviete.

Mani vecāki teica, ka šoka terapiju dabūjuši. Es biju tāda, ka nevarējis atpazīt.”

3 komentāri