Precos ar svešinieku! pāri mirkli pirms jāvārda

Komentāri

2. Raimonds un Zaiga

2/5

Divu laimīgu siržu savienošana laulības saitēm ir viens no mūža skaistākajiem mirkļiem, kad bez satraukuma neiztikt arī ilggadējiem mīlniekiem. Spraigu emociju gammu pirms zīmīgā notikuma piedzīvo arī šova Precos ar svešinieku! dalībnieki, kuri ir pilnīgi svešinieki. Trīs kāzu ceremonijas un svinības skaties jau šovakar plkst. 21:00 kanālos TV3 un TVPlay!

Mirklis pirms jāvārda

Uz kāzām ieradušies topošā vīra un sievas ģimenes locekļi un draugi. Līdzīgi kā pāri, kuri jau pēc mirkļa teiks jāvārdu, arī viņi nav savstarpēji pazīstami.

Paļaujoties uz ekspertu grupu, kuras sastāvā ir mācītājs Sandis Ratnieks, psihoterapeite Ināra Vārpa, antropoloģe Maija Surska un seksoloģe Aija Tula-Rijkure, dalībnieki ir piekrituši, ka tiks salikti kopā ar cilvēku, kuru nekad nav satikuši, un ar viņu uzreiz arī apprecēsies. Pāri pēc kāzām sešas nedēļas dzīvos kopā kā īsts laulāts pāris. Ja viņi iemīlēsies viens otrā, eksperiments būs noritējis veiksmīgi, ja nē – viņiem nāksies šķirties.

2. Raimonds un Zaiga

2/5
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl