Viņš neticēja, ka tik skaista var būt brīva! ”Precētie pret brīvajiem” Aija atklāj, ka pēc šova ”atšuvusi” Arvi

147 komentāri
Viņš neticēja, ka tik skaista var būt brīva! ”Precētie pret brīvajiem” Aija atklāj, ka pēc šova ”atšuvusi” Arvi
Skaties.lv

Šova ”Precētie pret brīvajiem” noslēdzošās sērijas zvaigzne Aija Dembovska atklāj, ka spēles galvenais varonis Arvis Arols pēc asās vārdu apmaiņas sērijas izskaņā tomēr pārdomājis. Puisis Aiju aicinājis uz tikšanos un apbēris komplimentiem, bet meitene viņam iedevusi ”kurvīti”.

UZMANĪBU – mums ir Arvja versija, kas krasi atšķiras! Lasi te!

”Ieraugot brīvo džeku, man draudzene jau uzreiz pateica, ka tur nekas nesanāks. Šodien saņemu atsauksmes no paziņām, kuri saka, ka es šovā esmu izskatījusies forši, bet džeks bijis kaut kāds ”kreisais”,” sarunā ar Skaties.lv stāsta Aija.

Mīļie puiši, mums ir jaunumi – Aiju jums šovasar nedabūt! Vairāk lasi te!

Lai arī spēles izskaņā puisis publiski pauda neapmierinātību ar Aijas uzvedību kameru priekšā, Aija atklāj, ka pēc tam puisis pārdomājis.

”Pēc filmēšanās viņš man uzrakstīja ”Facebook” un piedāvāja satikties. Taču es atteicos!

Pateicu tā – piedod, bet, ja izvēlējies citu meiteni, pats vainīgs!

Puisis man taisnojās, ka neesot varējis noticēt tam, ka visskaistākā meitene, es, varot būt brīvā,” stāsta Aija, kura tomēr palikusi pie sava un no randiņa ar Arvi atteikusies.

Foto: apburošā Aija

Lai arī rezultāts ir tāds, kāds tas ir, Aija savu dalību ”Precētie pret brīvajiem” nenožēlo. Un arī savu spēles taktiku ne. ” Es gāju uz visiem simts procentiem. Kas man ko zaudēt? Kamēr jauna, tikmēr jāiztrakojas!

Puisis pats vainīgs. Man nav, ko nožēlot,” priecājas Aija.

Starp citu, daiļava, kuru Latvija iepazina ”Bez Tabu” eksperimentā ”Pirmais skūpsts” ir apņēmības pilna no šovbiznesa nepazust. Meitene jau pieteikusies citos TV šovos un, kas zina, iespējams, drīz atkal mirdzēs ekrānā.

Aijas traģisko likteņstāstu lasi te!

Foto: Aija priecē šovā

147 komentāri