Komentāri

TV3 šonedēļ sākusies jauna attiecību spēle Precētie pret brīvajiem. Tajā uzvaru svinēja precētais pāris Dairis un Natālija. Brīvā meitene Kristīne, kuras uzdevums bija noteikt, kurš no dalībniekiem ir brīvs, šoreiz aizšāva pilnīgi garām.

Lai arī raidījuma gaitā šķita, ka Kristīne zina, ko dara, un viņa redz cauri visiem trim vīriešiem, nekā! Pēdējās vakariņās brīvais puisis pamanījās izraisīt šaubas Kristīnei, ka viņš ir precēts. Savukārt Dairis, kura mājās Kristīne atrada stīpiņu ar puķi un konfekšu kārbiņu, kaut kādā veidā izlocījās un Kristīne uzskatīja, ka viņš ir tas brīvais vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr savu pienesumu šovam deva arī precēto puišu laulātās draudzenes, kuras mēli aiz zobiem neturēja, nievājoši izsakoties gan par meitenes apaļajiem vaidziņiem, gan par zeķubiksēm, finālā vēl piebilstot: “Tāpēc jau arī tu esi brīva!”

Video

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl