”Vai nu viņa melo man, vai otram puisim!” ”Precētie pret brīvajiem” Jānis atrāda foto no randiņa ar aizņemto Jūliju

71 komentārs
”Vai nu viņa melo man, vai otram puisim!” ”Precētie pret brīvajiem” Jānis atrāda foto no randiņa ar aizņemto Jūliju
Jāņa privātais arhīvs

Aizraujošajai ekrāna spēlei ”Precētie pret brīvajiem” šonedēļ gluži negaidīti sekojusi vēl viena meļu atmaskošanas drāma – šova galvenais varonis Jānis paziņojis, ka turpinājis attiecības ar aizņemto Jūliju, kamēr meitene visu noliedz. Lai apstiprinātu savu vārdu patiesumu, Jānis Skaties.lv atsūtījis bildi no abu randiņa.

Šovā Jānis izvēlējās sev simpātisko Jūliju, kura izrādījās aizņemta – meitene ir saderinājusies ar mīļoto Raimo.

Pēc spēles Jānis nāca klajā ar paziņojumu, ka viņa un Jūlijas stāsts turpinājies arī ārpus ekrāna – meitene esot pametusi līgavaini, lai divu nedēļu garumā uzturētu attiecības ar Jāni. Jūlija gan to visu sauc par izdomājumu – meitene uzsver, ka dalība šovā tikai stiprinājusi viņas un Raimo attiecības un Jānis visu safantazējis.

Abu pretrunīgās versijas plašāk lasi šeit!

Uzzinājis, ka Jūlija visu noliedz, Jānis tomēr turas pie savas versijas. ”Vai nu viņa melo man, vai otram puisim!” Skaties.lv teic Jānis.

Lai apstiprinātu savu vārdu patiesumu – to, ka tiešām ticies ar Raimo līgavu arī pēc šova – Jānis atrāda Skaties.lv abu kopbildi, kas tapusi randiņā.

Foto: Jāņa privātais arhīvs

“Ja viņai to vajag, lai jau liedzas. Varbūt viņa steidzas atpakaļ pie sasistās siles. Ticiet vai ne, tikāmies vai ne, es par sevi esmu pārliecināts un nekautrējos,” tā Jānis.

Puisis gan piebilst, ka viņam vairs nav būtiski, ko saka vai nesaka Jūlija. Jānis gatavs jau ceturtdien satikt meiteni, kura beidzot nemelos, aktivitātē ”Gribu randiņu ar brīvo”. Varbūt tā būsi tu?

Foto: Jānis ikdienas dzīvē

Kā uzsver Jānis, viņš šobrīd ir brīvs puisis un beidzot gatavs nopietnām attiecībām. To, kādas meitenes viņam tīk, jau dzirdējāt TV šovā, taču, kas nav mazsvarīgi, šoreiz meitenes, pošoties uz randiņu, var nesatraukties par vešiņu.

“Krūšturus šoreiz nepārbaudīšu,” smejas Jānis.

Aizpildi pieteikumu un jau ceturtdien tiekamies ”Sunset Lounge”!

TOP komentāri

 • Lasītājs
  +18 +13 -5

  Lasītājs

  Laikam Jūlija te ar savām draudzenēm komentē! :D Kurš tādu m*** aizstāv?! Žēl tā līgavaiņa, sāpīgi iemīlējies.
 • Reālists
  +16 +12 -4

  Reālists

  Jānis šo nedara dēl publicitātes, bet gan lai parādītu, ka Jūlija Di***, un apmelo viņu. Kā arī, lai iespējams Taisonam atvērtu acis, pirms prec tādu Mau**!
 • Liene
  +14 +11 -3

  Liene

  Interesanti, kura muļķīte tagad uz randiņu ar viņu ies? :D Labi zinot, ka viņam ir 2 nedēļu likums un ka pat, ja viņam ir taisnība, izvazās visu netīro veļu pa internetu :) Pavisam nav vīrieša cienīgi. Īsts vīrietis nestāstītu tādas lietas, pat ja tā būtu patiesība. Nav brīnums, ka nevienas attiecības ilgāk par 2 nedēļām neilgst

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl