79 komentāri

Pēc Precētie pret brīvajiem skandalozās trešās sērijas, kurā cirka māksliniece Gundega Liepiņa atļāvās randiņa biedru Mareku Zariņu publiski nosaukt par ”lohmatu”, bet viņa sarīkoto pasākumu par tizlu, vīrieša sieva Oksana atklāj – viņa šerpajai dāmai pēc ieraksta veltījusi dažu labu asāku vārdu.

“Tas, ka sieviete visas Latvijas priekšā var izrunāties ar tādiem tekstiem, liecina par ļoti zemu līmeni,” sarunā ar Skaties.lv viedokli neslēpj Mareka sieva Oksana.

Mareks Gundegu vispirms pacienāja ar vīnu, kas Gundegai likās pārāk silts, bet pēc tam veda uz baseinu un pirti, kur pieprasīja masāžu, ar nekautrīgo prasību pārsteidzot Oksanu.

Pēc visnotaļ jauki pavadīta laika Gundega Mareku visas Latvijas priekšā nodēvēja par ”lohmatu” bez stila un gaumes, bet randiņu nekautrīgi nosauca par tizlu.

FOTO: Mareks ar Oksanu un Gundegu

Zariņu pāri gan šie apvainojumi neuztrauc – viņiem svarīgi tas, ka pašu tuvie cilvēki zina, kāda ģimene ir patiesībā. Pēc Oksanas domām, Gundega ar savu bravūrīgo uzvedību drīzāk ir apkaunojusi pati sevi.

“Ja sieviete restorānā spēj uzlikt kājas uz galda, manuprāt, tas par kaut ko liecina.

Pēc ieraksta piegāju viņai klāt un tā arī pateicu – viņa par sievieti nevar saukties. Viņas uzvedība ir pārāk vulgāra, lai viņa būtu sievietes vārda cienīga,” šausminās Oksana.

Protams, Gundega esot atbildējusi ar kārtējo pasmiešanos savā stilā. “Tādējādi vēlreiz parādot, kāds cilvēks viņa ir,” notikumus atceras Oksana.

Par spīti visam, ģimene dalību spēlē nenožēlo. “Par to, ka šovs varētu sabojāt mūsu attiecības, nemaz nebija bail. Esam gana ilgi kopā, es zinu, cik tālu mans vīrs varētu iet, pazīstu viņu.

Patiesībā spēle visu tikai vēl vairāk vērsusi uz labo pusi – pārliecinājos, ka mans vīrs ir uzticams un ka man ne par ko nav jābaidās.

Mēs zinājām, uz ko mēs ejam, protams, nebiju gaidījusi, ka pretī būs tāds cilvēks. Protams, visām var nerasties simpātijas pret manu vīru, tas ir tikai normāli.

Taču to var pateikt arī maigāk. Es biju šokā par šīs sievietes, ja viņu tā vispār var nosaukt, uzvedību,” tā Oksana.

VIDEO: Gundegas atziņas pēc randiņa

TOP komentāri

 • Luna
  +28 +28 0

  Luna

  Nomiršu un nesapratīšu, kā un kāpēc pieaugušie (it kā ar prātu apveltītie!) cilveki spēj iesaistīties kaut kādā publilskajā šļurā... un vēl visās netīrās rotaļās - pielikumā?! Vai tad tiešām nekā interesantāka jūsu dzīvē nav???
 • Phe
 • Agy
  +23 +20 -3

  Agy

  Cilvēki ir dažādi.Vieni seko modei līdzi.Citiem tas nav primārais.Un kāpēc nevar savu viedokli paturēt pie sevis domāju pa Gundegu.Atradusies princese.Parādīja tikai,ka nav viņai ne audzināšana ne intelekta. Normāls cilvēks pastāvētu klusu un visas Lv priekšā sevi pa muļķi nepataisītu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl