28 komentāri

Pirmdienas, 14. novembra, vakarā skatītājus atkal priecēja attiecību spēle Precētie pret brīvajiem, un šoreiz tās galvenā varone bija tik izteiksmīga, ka visiem trim puišiem randiņos tika sagādāti ļoti neveikli brīži.

Spēles varoņi šoreiz bija brīvais ieroču speciālists Jānis, precētais auto atslēdznieks Mareks un precētais Arnis, kurš strādā būvniecības nozarē.

Puiši sacentās par cirka mākslinieces Gundegas sirdi, un šī meitene savos izteikumos bija tik atklāta un skarba kā vēl neviena dāma spēles vēsturē.

FOTO

Brīvais Jānis sev palīgos sauca labāko draudzeni Alisi, ko TV draugi atpazina kā šova Pelnrušķīte trešās vietas ieguvēju Alisi.

Alise novērtēja Gundegu kā draugam visai piemērotu. Puisis randiņā meiteni izaicināja uz īstām lāzeru kaujām. Meitenei šaudīšanās ļoti patika – viņa pat izsprieda, ka tik foršs džeks noteikti ir aizņemts.

Otrajā randiņa daļā Jānis aicināja meiteni uz romantisku pikniku, kurā abi viegli atrada kopīgu valodu. Lai viss būtu vēl pārliecinošāk, Alise ieteica Jānim ļauties vieglam fiziskam kontaktam ar Gundegu.

Diemžēl tā izrādījās ne visai laba doma. Kad Jānis izmēģināja apķert Gundegu, meitene paziņoja, ka ”besī ārā”, ja puiši uzbāžas.

Otrajam puisim Marekam randiņu sarīkot palīdzēja mīļotā sieva Oksana, ar ko viņš kopā jau 12 gadus. Gundega devās ar tikšanos apņēmības pilna, paziņojot, ka viņai padomā īpašs izaicinājums vīrietim.

Sieva aizkadrā uzreiz paziņoja, ka viņai vīra randiņa partnere nav pa prātam – Marekam nepatīkot “krāsotas blondīnes”.

Gundega Mareku un Oksanu pārsteidza ar īstu jautājumu vētru, cenšoties noskaidrot, vai mamma viņam gludina kreklus, kāds mammai kurpju izmērs un vai viņš iepērkas humpalās.

Ātri vien randiņš nonāca neveiklā gultnē – Gundega paziņoja, ka viņai negaršo puiša sarūpētais vīns, bet Oksana aizkadrā šausminājās, ka meitene esot jocīga.

“Man viņš likās šausmīgs,” tikšanos komentēja Gundega. Gaumes čalim neesot nekādas, turklāt viņš ieradies uz randiņu ar siltu vīnu. Viņai esot sagribējies čalim “sadot bietē”. Tikmēr Mareka sieva aizkadrā nosauca daiļavu par pūdeli un ieteica vīram “turēt čomaku gaisā”.

Pāris devās uz baseinu un pirti, kur Gundega izaicināja puisi uz masāžu, ko viņa sašutusī sieva aizkadrā nosauca par uzbāzību, par ko vīrs “dabūšot”.

Kamēr Oksana priecājās, ka Gundega gan jau “ieskatījusies” viņas vīrā, cirtainā daiļava aizkadrā šokēja ar ļoti skarbām atziņām par Mareku. Daiļava otrā randiņa partneri nosauca par “lohmatu” bez stila un gaumes, bet randiņu nekautrīgi nosauca par tizlu.

VIDEO

Uz trešo randiņu devās precētais Arnis, kuru atbalstīja sieva Inga. Vīrietis uzreiz paziņoja, ka fizisks kontakts ar svešinieci viņam nav pieņemams.

Arnis meiteni veda izbraucienā ar kuģīti, taču arī šis randiņš īpaši labs neizdevās – abi divi iekaisa pamatīgā strīdā par to, kāda īsti ir tikšanās jēga.

Kad abi salīga mieru, sekoja apskāviens un buča uz vaiga, kas pamatīgi šokēja Arņa sievu – piecu gadu laikā vīrs neko tādu neesot atļāvies.

Noslēgumā Gundegai bija jāpaziņo, kurš, pēc viņas domām, ir brīvais. Vakariņu laikā Gundega atkal ļāvās dažādiem izlēcieniem, vicinot savus zābakus un citādi drosmīgi izpaužoties pie galda.

“Neviens solīds, inteliģents cilvēks neuzvedīsies šādi, kā viņa šobrīd,” šausminājās Arņa sieva. Tomēr izvēlē Gundega trāpīja pareizi, izvēloties brīvo Jāni. Gundega paziņoja, ka abi dosies uz pieczvaigžņu viesnīcu kopā notriekt visu naudu vienas nakts laikā.

VIDEO

 

VIDEO

TOP komentāri

 • Gatis

  Gatis

  Izlasīju tekstu un nodomāju, ka stāsts par cimperlīgu smukulīti. Apskatīju bildes, jā... Lai kritizētu citus par nekoptu ārieni, vispirms jāiemācās pašai matus ķemmēt un uz restorānu neiet netīros zābakos. Gaumes un stili var būt dažādi - viens vecmodīgāks, viens stilīgāks, bet tomēr ir kaut kāda elementāra apģērba, izskata un uzvedības kultūra, kas jāievēro, ejot uz restorānu vai filmējoties tv. Nav runa par to, cik tu stilīgs vai turīgs, sakopies taču, izķemmē matus un notīri zābakus pirms restorānā vicini.
 • Peonija

  Peonija

  Baigā liekule. Vienam apķert neļauj otram liek masēt tresam pati lec virsū bučoties. Pati zina ko grib?
 • Omīte

  Omīte

  Ja mūsdienu meitenēm šķiet, ka vīriešus var piesaistīt ar bravūrīgu uzvedību, viņas rūgti maldās. Vari būt šerpa un apsviedīga meiča, bet sievišķību un eleganci ir jāmāk saglabāt, citādi viss pēc lēta krogus veča vien izskatās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl