15 komentāri

”Precētie pret brīvajiem” sestā raidījuma zvaigzne Jānis Vecais bija pirmais vīrietis šosezon, kurš nevis ļāvās meiteņu pikantajiem kārdinājumiem, bet gan pieklājīgi atteicās, izdzirdot piedāvājumu ”noģērb mani”. Jānis atklāj, kāpēc atraidījis slaveno Saldus Anitu, un to, kādas meitenes cer sagaidīt uz tikšanos  ”Gribu randiņu ar brīvo”.

Jāņa uznāciens ”Precētie pret brīvajiem” izpelnījies skatītāju pozitīvu atzinību, jo sestā raidījuma galvenais varonis bija pirmais, kurš uzreiz skaidri paziņoja, ka nekādu plikumu un pikantēriju nebūs – viņš meitenes pārbaudīs citādāk.

“Man ir 11 gadus veca meita, kura bija mana padomdevēja arī šovā. Pirmkārt tas, ka tev ir bērni, uzliek zināmu atbildību. Nevēlējos, lai meitai pēc tam par mani kauns, tāpēc jau no sākuma pateicu, ka neko tādu nedarīšu.

Otrkārt, pat ja bērnu nav, tomēr vajag padomāt līdzi, ko tu dari kameras priekšā, jo to taču var noskatīties liels skaits cilvēku. Es esmu atvērts cilvēks, kurš māk par sevi pasmieties, taču visam jāzina robežas,” sarunā ar Skaties.lv stāsta Jānis.

Tieši tāpēc viņu pamatīgi samulsinājusi četru bērnu mammas Saldus Anitas uzvedība.

“Tas bija traki! Šovā jau visu neparādīja. Likās, ka šī meitene tiešām raus nost drēbes, lai arī es lūdzu viņu to nedarīt.

Beigās es viņai izteicu piedāvājumu izģērbšanās vietā ar visām drēbēm iegulties aukstā vannā. Šķiet, auksta vanna bija tas, ka viņai bija vajadzīgs,” par pārāk ”iekarsušo” Anitu uzjautrinās puisis.

Anitas ”karsto” uznācienu apskati te!

Foto: Jānis ikdienas dzīvē

Četru bērnu mammas pārlieku vaļīgā uzvedība arī bijusi par iemeslu tam, kāpēc Jānis sliecies domāt, – Anita ir brīvā. “Nodomāju, ka tik dulla jau nevar būt aizņemta. Jo tomēr – tu esi šovā, kuru skatās visa Latvija! Ir jāiedomā pie tā, kā esi sakopies un kā uzvedies.

Biju pārliecināts, ka sievietei, kas ir tik nekāda un tā uzvedas, nevar būt džeka,” atklāts ir Jānis.

Tomēr fakts, ka neizdevās tikt pie 800 eiro, Jāni neskumdina. “Es esmu sportists, un zaudēt, protams, nav patīkami, taču, manuprāt, balva salīdzinoši nemaz nav tik liela. Tā ir vairāk kā papildus bonuss.

Šovs man pirmkārt bija interesanta pieredze. Pieteicos, jo gribēju pārbaudīt, vai tāda veida šovā vispār iespējams tikt. Tad, kad man piezvanīja, ka jāierodas uz atlasi, jau biju aizmirsis, ka pieteicos,” atceras sestās spēles galvenais varonis.

Svarīgi, ka meita bijusi apmierināta ar tēta uzvedību šovā, turklāt nu Jānim priekšā ”Gribu randiņu ar brīvo”, kurā, iespējams, izdosies satikt jauku meiteni, kura nemelo, bet tiešām grib iepazīties.

Randiņā, kurš norisināsies romantiskajā restorānā ”Sunset Lounge”, Jānis cer satikt meiteni, kura ir tikpat pozitīvisma pilna kā viņš.

“Man patīk atraktīvas, simpātiskas, komunikablas un slaidas meitenes,” atklāj Jānis. Lai arī šovā vairākkārt tika uzsvērts, ka taksidermista sievietes ideāls ir Žanna Friske, puisis atklāj, ka tik lielas nozīmes jau tam neesot.

“Tā ir mana sapņu sieviete, bet, protams, var būt arī citi varianti,” smejas Jānis.

Viņš uzsver, ka joprojām ir brīvs vīrietis. “Pagājušonedēļ, kā televīzijā sākās šova reklāmas, meitenes sociālajos tīklos sāka izrādīt interesi. Bet, jā, joprojām esmu brīvs,” tā Jānis.

Arī tev ir visas iespējas jau ceturtdien doties uz randiņu ar Jāni! Aizpildi pieteikumu un veiksmes gadījumā tiekamies ”Sunset Lounge”, lai jauki patērzētu, pafotografētos, un, kas zina, varbūt jums ar Jāni jau izdosies sarunāt nākamo randiņu!

Katrā gadījumā būs jautri, tāpēc pamēģini!

 • Pievieno savu foto

  Maks. 10 MB

Foto: Jānis šovā

TOP komentāri

 • Kate
  +23 +22 -1

  Kate

  Pirmais sakarīgais puisis šajā šovā, ar ko pat varētu pieteikties uz randiņu. Iepriekšējie bija zem katras kritikas.
 • tante no laukiem
  +20 +20 0

  tante no laukiem

  Jānim vienas meitas priekšā negribas kaunu sev darīt, bet Anitai četras meitas netraucē kameru priekšā izģērbties... Viela pārdomām...
 • Agiiiia
  +19 +19 0

  Agiiiia

  Šis tiešām likās ļoti jauks,dzīvespriecīgs un simpātisks puisis. Novēlu viņam atrast savu otro pusīti!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl