41 komentārs

”Precētie pret brīvajiem” trešās sezonas atklāšanas sērijā startēja arī kāds pāris no Smiltenes – Inga un Ansis. Lai gan meitene spēlē stāstīja par alkohola problēmām Smiltenes rajonā, tie izrādījušies veikli meli, lai apvestu ap stūri Andreju. Vēl vairāk – Inga un Ansis alkoholu nemaz nelieto!

“Patiesībā ir tā, ka mans draugs nedzer vispār, un arī es, var teikt, nelietoju alkoholu nemaz. Varbūt kādā dzimšanas dienā kaut ko simboliski. Ansis jau gadiem nav dzēris vispār,” sarunā ar Skaties.lv atklāj divu bērnu mamma.

Viņa atklāj, ka spēlei piegājusi nopietni, tāpēc arī izdomāts stāsts par bērnu tēviem, kuriem bijušas problēmas ar grādīgo dziru un citas šovā stāstītās lietas, ko skatītāji metušies apspriest komentāros.

Diemžēl daļa skatītāju uzķērušies uz Andrejam domātajiem meliem, uztverot tos kā patiesību. “Tas viss bija teātris, lai apmānītu puisi! Mūsu ikdienā alkohola nav vispār. Diemžēl daļa skatītāju nesaprata, ka stāsts izdomāts, jo tādi ir spēles noteikumi – apmānīt.

Tie, kuri mūs pazīst, komentāros mūs aizstāvēja un apliecināja, ka tiešām nedzeram,” skaidro Inga.

Foto: pāris šovā

Lai arī meitenes teātris bijis tik pārliecinošs, ka apmānījis pat skatītājus, Andrejs, pēc Ingas domām, izmantojis negodīgus līdzekļus, lai viņu tomēr atmaskotu.

“Es esmu strādājusi par taksisti – var teikt, ka visa pilsēta mani pazīst. Smiltenē jebkurā veikalā, benzīntankā var pajautāt par mani un visu pastāstīs. Domāju, ka Andrejs tā arī rīkojās –  vēlāk pabraukāja pa pilsētu un visu noskaidroja,” baumas par Andreja izdarībām Smiltenē jau padzirdējusi Inga.

Ģimene ar diviem bērniņiem pēc šova turpina saticīgi dzīvot Smiltenē un ar šovā iepazītajiem pārējiem dalībniekiem tālākus kontaktus neuztur.

”Viss ir kārtībā. Tikai nepatīk, ka radies iespaids, ka esam alkoholiķi. Daudzi nav sapratuši, ka tādi ir spēles noteikumi, un stāsts bija radīts, lai apmānītu puisi,” akcentē meitene.

Video: noskaties sēriju!

TOP komentāri

 • Zobārsts
 • Es
  +23 +21 -2

  Es

  Ko tik naudas dēļ neizdarīsi.. malacis Anastasija, nepiekrita bildinājumam un nebučojās. Un jauki, ka laimētā nauda tiks iztērēta labiem mērķiem.
 • Koks
  +19 +18 -1

  Koks

  Viss kārtībā, ne jau šī meitene sevi apkaunoja, bet gan tā brīvā, kura atļāva sev novilkt krūšturi un skūpstījās, lai gan vecis nepatika!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl