Šovā Precētie pret brīvajiem startē vecmāmiņa un lauleni izaicina uz trakām dejām

Komentāri
Šovā Precētie pret brīvajiem startē vecmāmiņa un lauleni izaicina uz trakām dejām

Šova Precētie pret brīvajiem piektās sērijas varone ir 44 gadus vecā Kristīna – savas dzīves karaliene un vecmāmiņa brīvsolī, kurai trīs randiņos – ar diviem precētajiem un vienu brīvo puisi – kuriozu netrūks.

Kristīna, piesakoties šovam Precētie pret brīvajiem, sevi raksturoja šādi: Pēc profesijas esmu bērnu sociālais aprūpētājs, bet šobrīd dažiem skaitos bezdarbniece, citiem mājsaimniece, bet es teiktu – vecmāmiņa brīvsolī. Esmu Pasaules Pilsone, neizjūtu jēdzienus nācija, tautas… Mani saista Cilvēks. Esmu izgājusi labu dzīves skolu, tāpēc man ir lielas prasības pret sevi un pret cilvēkiem, kurus ielaižu sevī – vai tā ir draudzība vai atpūta. Esmu savas dzīves karaliene.

Viņas vīrietim jābūt savas dzīves saimniekam, “kurš meklē ceļa biedru ikdienas un citiem jaukiem brīžiem, cilvēkam, kuram izglītība var būt jebkura, bet audzināšana, lai ir augstākā. Saimnieciskam, jautram, tādam, kurš labprāt ceļo un ir gatavs piedzīvojumiem,” pieteikuma anketā norādīja šova piektās sērijas brīvā meitene.

Kristīnas randiņā ar Artūru netrūks kuriozu – galdā tiks celti Lucavsalā audzēti rīsi, un meiteni mulsinās Artūra apspīlētās ādas bikses un motociklista dzīves stils. Otrajā randiņā Kristīna nodosies zīlēšanai, taču kārtis par puisi vārdā Andris nebūs diez ko runīgas. Andra sieva par visu smīnēs, lai gan daļa no kāršu sniegtās informācijas būs patiesa. Randiņā ar Mārtiņu tiks sastrādātas blēņas. Gluži kā bērnībā viens otram apzīmēs rokas ar pildspalvu, bet salātus ēdīs ar pirkstiem. Visbeidzot, Mārtiņš izdancinās meiteni septiņu veidu deju solī. Neskatoties uz sievas klātbūtni aiz sienas, viņš ir gatavs uzvarai par katru cenu. Kristīnai nāksies pamatīgi nopūlēties, lai pieņemtu gala lēmumu.

Vai Kristīnas lēmums ļaus viņai uzvarēt, skaties šova Precētie pret brīvajiem 5. sērijā pirmdien, 2. maijā, plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

Foto

Video

Lasi vēl