Komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem piektās sērijas varone ir 44 gadus vecā Kristīna – savas dzīves karaliene un vecmāmiņa brīvsolī, kurai trīs randiņos – ar diviem precētajiem un vienu brīvo puisi – kuriozu netrūks.

Kristīna, piesakoties šovam Precētie pret brīvajiem, sevi raksturoja šādi: Pēc profesijas esmu bērnu sociālais aprūpētājs, bet šobrīd dažiem skaitos bezdarbniece, citiem mājsaimniece, bet es teiktu – vecmāmiņa brīvsolī. Esmu Pasaules Pilsone, neizjūtu jēdzienus nācija, tautas… Mani saista Cilvēks. Esmu izgājusi labu dzīves skolu, tāpēc man ir lielas prasības pret sevi un pret cilvēkiem, kurus ielaižu sevī – vai tā ir draudzība vai atpūta. Esmu savas dzīves karaliene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņas vīrietim jābūt savas dzīves saimniekam, “kurš meklē ceļa biedru ikdienas un citiem jaukiem brīžiem, cilvēkam, kuram izglītība var būt jebkura, bet audzināšana, lai ir augstākā. Saimnieciskam, jautram, tādam, kurš labprāt ceļo un ir gatavs piedzīvojumiem,” pieteikuma anketā norādīja šova piektās sērijas brīvā meitene.

Kristīnas randiņā ar Artūru netrūks kuriozu – galdā tiks celti Lucavsalā audzēti rīsi, un meiteni mulsinās Artūra apspīlētās ādas bikses un motociklista dzīves stils. Otrajā randiņā Kristīna nodosies zīlēšanai, taču kārtis par puisi vārdā Andris nebūs diez ko runīgas. Andra sieva par visu smīnēs, lai gan daļa no kāršu sniegtās informācijas būs patiesa. Randiņā ar Mārtiņu tiks sastrādātas blēņas. Gluži kā bērnībā viens otram apzīmēs rokas ar pildspalvu, bet salātus ēdīs ar pirkstiem. Visbeidzot, Mārtiņš izdancinās meiteni septiņu veidu deju solī. Neskatoties uz sievas klātbūtni aiz sienas, viņš ir gatavs uzvarai par katru cenu. Kristīnai nāksies pamatīgi nopūlēties, lai pieņemtu gala lēmumu.

Vai Kristīnas lēmums ļaus viņai uzvarēt, skaties šova Precētie pret brīvajiem 5. sērijā pirmdien, 2. maijā, plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

Foto

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl