Komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem piektās sērijas varone ir 44 gadus vecā Kristīna – savas dzīves karaliene un vecmāmiņa brīvsolī, kurai trīs randiņos – ar diviem precētajiem un vienu brīvo puisi – kuriozu netrūks.

Kristīna, piesakoties šovam Precētie pret brīvajiem, sevi raksturoja šādi: Pēc profesijas esmu bērnu sociālais aprūpētājs, bet šobrīd dažiem skaitos bezdarbniece, citiem mājsaimniece, bet es teiktu – vecmāmiņa brīvsolī. Esmu Pasaules Pilsone, neizjūtu jēdzienus nācija, tautas… Mani saista Cilvēks. Esmu izgājusi labu dzīves skolu, tāpēc man ir lielas prasības pret sevi un pret cilvēkiem, kurus ielaižu sevī – vai tā ir draudzība vai atpūta. Esmu savas dzīves karaliene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņas vīrietim jābūt savas dzīves saimniekam, “kurš meklē ceļa biedru ikdienas un citiem jaukiem brīžiem, cilvēkam, kuram izglītība var būt jebkura, bet audzināšana, lai ir augstākā. Saimnieciskam, jautram, tādam, kurš labprāt ceļo un ir gatavs piedzīvojumiem,” pieteikuma anketā norādīja šova piektās sērijas brīvā meitene.

Kristīnas randiņā ar Artūru netrūks kuriozu – galdā tiks celti Lucavsalā audzēti rīsi, un meiteni mulsinās Artūra apspīlētās ādas bikses un motociklista dzīves stils. Otrajā randiņā Kristīna nodosies zīlēšanai, taču kārtis par puisi vārdā Andris nebūs diez ko runīgas. Andra sieva par visu smīnēs, lai gan daļa no kāršu sniegtās informācijas būs patiesa. Randiņā ar Mārtiņu tiks sastrādātas blēņas. Gluži kā bērnībā viens otram apzīmēs rokas ar pildspalvu, bet salātus ēdīs ar pirkstiem. Visbeidzot, Mārtiņš izdancinās meiteni septiņu veidu deju solī. Neskatoties uz sievas klātbūtni aiz sienas, viņš ir gatavs uzvarai par katru cenu. Kristīnai nāksies pamatīgi nopūlēties, lai pieņemtu gala lēmumu.

Vai Kristīnas lēmums ļaus viņai uzvarēt, skaties šova Precētie pret brīvajiem 5. sērijā pirmdien, 2. maijā, plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl