1 komentārs
Šo nedrīkst nokavēt! TV3 atkal satricinās Latvijas visu laiku skandalozākais attiecību šovs
Publicitātes foto

Attiecību šovu fani – atzīmējiet savos plānotājos 31. oktobra vakaru! Šajā datumā TV3 atkal startēs šovs Precētie pret brīvajiem, kura pamatideja un dalībnieku izdarības pirmajā sezonā radīja varenu sabiedrības šūmēšanos un asas diskusijas. Otrās sezonas pirmajā sērijā jau gaidāma izģērbšanās.

Precētie pret brīvajiem noteikumi ir gaužām vienkārši. Viena brīva meitene iet uz randiņiem ar trim puišiem, beigās izvēloties vienu.

Ir tikai viens āķis. Divi no puišiem ir precēti, bet viens – brīvs! Precētos puišus sievas mācījušas krāpties un nospraudušas robežas vīru flirtam.

Viena sieva nepieļauj pat domu par vīra skūpstu ar svešinieci, cita atļauj vīram nodoties pikantām rotaļām. Pašām sievām nāksies vien sakost zobus un slepus noraudzīties vīru flirtā, bet vai visas izturēs?

Pagājušosezon vairākas sievas, raugoties vīru publiskajā laišanā pa kreisi, pat apraudājās, bet nācijas puritāniskā daļa vārījās niknumā.

FOTO: ieskaties pirmajā sērijā!

Par spīti tam visam, lielākā daļa pāru pēc spēles pauda prieku par mešanos šajā avantūrā un atzina, ka dalība trakajā spēlē viņu mīlu tikai stiprinājusi. Kā būs šoreiz?

Kā atklāj šova veidotāji, otrajā sezonā jautrības un pikantu situāciju netrūks, jo brīvās meitenes puišiem būs sagādājušas ķecerīgus pārbaudījumus.

Arī puiši nepaliks atbildi parādā – būs gan kautri un kaislīgi skūpsti, gan dejas un spēles, ķermeņu apzīmēšana, neizpaliks arī plikumi un striptīzs.

Jaunās sezonas atklāšanas spēlē brīvās meitenes Kristas randiņš ar Rihardu sāksies ļoti kautrīgi. Ne meitene zinās kā atmaskot Rihardu, ne Rihards būs drošs kā un vai izdosies samelot Kristai.

Kad uzkodas būs apēstas, Rihards piedāvās uzspēlēt kāršu spēli, tās zaudētājam būs jāizpilda uzdevumi, kas sarakstīti uz lapiņām. Pirmā zaudēs Krista, kurai nāksies novilkt krekliņu, savukārt Rihardam būs jārunā ar gurķi mutē un jāiedod meitenei buča. Rihards piedāvās uz lūpām…

Savukārt randiņš ar Justu gaidāms brīvs un nepiespiests. Justs būs pārliecināts, ka viņa trumpis ir ūsas, jo aizņemtie puiši ir bez ūsām.

Krista tam nepiekritīs, un Justs atļaus sev tās noskūt – abiem tas būs nepieredzēts piedzīvojums! Izklaidēm turpinoties, Krista paziņos, ka vēlas ieraudzīt Justu bez krekla, jo viņai ir padomā puisi apgleznot, un Justs piekritīs to novilkt. Vēlāk, kad Justs būs apgleznots, puisis lūgs revanšu, un arī Kristai nekas cits neatliks kā izģērbties!

Krista ciemos pie pēdējā puiša Pāvela ieradīsies kāzu kleitā ar plīvuru galvā un ar smaidu sejā uzdos jautājumu: ”Nu ko, Pāvel, ja esi brīvs, tad appreci mani!” Uz ko Pāvels atbild: ”Labi, kad ejam uz zagsu?!” Fināla randiņā Krista nebūs pārliecināta par savu izvēli, bet atzīs, ka viens no puišiem viņai ir parādījies sapnī un viņa nolems paļauties uz savu sievietes intuīciju!

Ja meitene izvēlēsies brīvo puisi, tad abi balvā iegūs vērtīgu naudas balvu – 800 eiro, ja izvēle būs nepareiza un meitene izvēlēsies precēto, tad nauda tiks laulātajam pārim. Īpašs pārsteigums skatītājus sagaidīs sezonas noslēguma sērijā, kad spēles noteikumi apgriezīsies kājām gaisā!

Precētie pret brīvajiem 2. sezona no 31. oktobra pirmdienās plkst. 21.00 TV3 un TVPlay!

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Var ari mani pieskaitīt pie puritāniskās iedzivotāju daļas, bet nedomāju,ka samērā populārai televīzijai vajadzētu nodarboties ar šāda veida haltūrām.Un cilvēku savstarpējās personiskās attiecibas nu nav jaizliek publiskai apskatei un aprunām, kaut kādām pārbaudēm un eksperimentiem naudas dēļ.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl