31 komentārs

Jau šovakar, 8. maijā, Latvijas šovbiznesu satricinās Neida uznāciens ”Precētie pret brīvajiem”. Jau tagad zināms, ka ļaudis, kas ikdienā nav pieraduši pie mūziķa izgājieniem, viņu satiekot, piedzīvos vieglu šoku.

Par, iespējams, sliktāko randiņu šova vēsturē kļūs Neida un Aizkrauklē dzīvojošās Baibas tikšanās, kuru aizkadrā vēros Baibas draugs Lauris.

Taču nākamajā randiņā būs grābstīšanās! Lasi te!

Randiņš būs ļoti saspīlēts, un visas iesaistītās puses vēlēsies, lai tas ātrāk beigtos. Baibas puisis Lauris paziņos, ka Neida atrašanās viņa dzīvoklī nudien ”kaitina”, un, ja mūziķis nepazudīs, nebūs labi.

Foto

Neids pēc randiņa atzīsies, ka viss bijis slikti, jo meitene nav bijusi viņa gaumē. Tiesa, arī Lauris un Baiba nepalika parādā. Puisis paziņos, ka Neids licies ”riebīgs cilvēks”.

Pāris sāks uzjautrināties par Neida izskatu. ”Viņam uzacis kā ”Nike” zīmīte,” smiesies Lauris.

Savukārt Neids gaidījis labāku meiteni! Lasi šeit!

Kā tas viss beigsies un kas gaidāms nākamajos randiņos? Šo sēriju nedrīkst palaist garām! ”Precētie pret brīvajiem” ar Neidu jau šovakar 21.00 TV3!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl