Slepeni FOTO: ”Precētie pret brīvajiem” Andrejs pieķerts kopā ar efektīgu sarkanmati

2 komentāri
Slepeni FOTO: ”Precētie pret brīvajiem” Andrejs pieķerts kopā ar efektīgu sarkanmati
Aculiecinieka foto

Šova ”Precētie pret brīvajiem” fani noteikti atceras taksometra šoferi Andreju, ar kura uznācienu tika atklāta spēles trešā sezona. ”Gribu randiņu ar brīvo” taksists tika pie dāvanu kartes restorānā ”Sunset Lounge”, un nu kāds acīgs fans piefiksējis, ka Andrejs jau steidzis to tērēt kopā ar valdzinošu sarkanmati.

Andreju Latvija atcerēsies kā ”Precētie pret brīvajiem” trešās sezonas pirmo zvaigzni un puisi, kurš randiņu ”Sunset Lounge” nokavēja stundu un divas minūtes, liekot skaistajai Vladai gaidīt restorānā.

Gaužām loģiski, ka starp Andreju un Vladu nekāda dzirksts līdz ar to neradās, taču Andrejam kā pirmajam drosminiekam ”Gribu randiņu ar brīvo” tika pasniegta dāvanu karte tajā pašā restorānā.

Par Vladas un Andreja randiņu joprojām var izlasīt šeit!

Apritējis nieka mēnesis kopš Andreja uznāciena šovā, un viņš jau ved dāmu uz izsmalcinātām vakariņām!

”Pamanīju šova zvaigzni Andreju restorānā ”Sunset Lounge” kopā ar kādu simpātisku dāmu. Vienīgi Andrejs likās pārāk ieurbies ēdienkartē un dāma mazliet garlaikota.

Lai nu kā, ceru, ka viņam izdosies atrast mīlu,” Skaties.lv ziņo lasītājs Uģis, papildinot šo novērojumu arī ar pārīša foto.

Foto: vai Andrejam ir randiņš?

Tikmēr kaislības ”Gribu randiņu ar brīvo” turpinās. Nupat uz tikšanos ar meitenēm bijis jaukais zēns Jānis. Taču, ak vai, randiņš izvērsās pavisam citādāk, nekā bija plānots!

Tikmēr vēl divi puiši vēl tikai gaida uz saviem randiņiem ”Sunset Lounge”. Meitenes, nepalaidiet garām pieteikšanos! Mēļo, ka nākamais puisis, kurš aicinās uz tikšanos, būs izskatīgs hokejists.

Foto: Andreja pirmā viesošanās ”Sunset Lounge”

2 komentāri