Skūpsti brīvajai meitenei pamatīgi sagroza galvu. Vai viņa pratīs izvēlēties īsto?

8 komentāri
Skūpsti brīvajai meitenei pamatīgi sagroza galvu. Vai viņa pratīs izvēlēties īsto?

Attiecību spēlē Precētie pret brīvajiem Līva pēc otrā randiņa ar brīvo puisi ir ”uz pauzes”. Bet trešā randiņa sākumā puiša sieva paziņo, ka Līva nav viņai konkurente. Vai tiešām?

Šova Precētie pret brīvajiem jaunākajā sērijā atmaskot meļus cenšas vienmēr smaidošā Līva. Viņai ir 22 gadi un joprojām patīk darīt trakas lietas. Viņas ideālajam vīrietim nevajadzētu baidīties uzsākt sarunu un, protams, jābūt vīrišķīgam.

Līvas pirmais randiņš ir ar precēto puisi Kristiānu (27), kurš apņēmies randiņā ar Līvu ”nedarīt neko tādu, lai Diāna būtu greizsirdīga”. ”Protams, neskūpstīšu to meiteni un tā. Bet mēģināšu viņu pārliecināt ar vārdiem,” savu stratēģiju atklāj Kristiāns. Savukārt viņa sieva Diāna neslēpj, ka tieši viņš bijis tas, kurš aicinājis piedalīties pirmajā attiecību spēlē Latvijā, kurā sievas ļauj saviem vīriem krāpties.

Lai starp trīs puišiem atmaskotu brīvo, sava stratēģija arī Līvai: ”Droši vien būs jāapskata viņa dzīvoklis. Būs jāapsēžas viņam tuvāk un jābūt tādiem tuvākiem, mīļākiem. Un tad jau redzēs, kā viņš uz to reaģēs”.

Foto

Jau ienākot pa durvīm, Kristiāna sieva pamana, ka Līvai viņas vīrs iepaticies, jo meitene smaida, piekārto matus. Nonākot virtuvē, Kristiānam jāizlokās, kādēļ apsaitēta viņa roka, ko patiesībā rotā romantisks tetovējums. Apskatot puiša vannasistabu, aizdomīgs šķiet vienam cilvēkam pārlieku lielais plauktiņš. Puisis tomēr kaut kā ”izlokās”. Nākamais pārbaudījums – Līva palūdz plecu masāžu. Tikmēr Kristiāna sieva pamanījusi, ka vīrs ir pārāk saspringts.

Diānu acīmredzami satrauc, vai vīrs ar meiteni skūpstīties. ”Kā tad būs ar to skūpstu, uz atvadām dosi viņai skūpstu? Buča uz lūpām – tas ir lielākais. Nekādu skūpstu!” vīram robežu norāda Diāna. Bet brīvajai meitenei ir padomā kas cits – palūgt, lai Kristiāns parāda presīti… Randiņš noslēdzas ar buču un apskāvienu, un Diāna atviegloti uzelpo. Tikmēr Līvai šķiet, ka tieši Kristiāns ir brīvais puisis.

Pirms otrā randiņa ar brīvo puisi Tomu (24), kuram procesā asistē labākais draugs un kolēģis Kristaps, Līva cer, ka šis randiņš būs atbrīvotāks un būs vairāk pieskārienu.

Foto

Nevar nemanīt, ka pašpārliecinātais puisis meitenes sabiedrībā mulst. Līvā aizdomas rada Toma dzīvokļa iekārtojums, kuru, pēc viņas vārdiem, iekārtojusi sieviete. Toms gan atzīst, ka par to rūpējusies viņa mamma. Arī maltīte, ko Toms gatavojot reti, izrādās garšīga. Tas gan Līvu nepārliecina, ka Toms ir brīvais. Tikmēr viņa draugs, randiņa gaitu virtuvē vērojot ekrānā, iesaka noskalot rūgtumu un ķerties pie lietas – meitenei iedot buču, samīļot. ”Meties virsū, sagūsti!” skan drauga ”ceļavārdi” meitenes iekarošanai. Tomā pašpārliecinātība atgriezusies, un kā apliecinājums, ka viņš ir brīvs, viņš Līvu pārsteidz ar kaislīgu skūpstu. Puišu stratēģija nostrādājusi perfekti, Līvai no tādas bučošanas sareibst galva un vaigi metas sārti. Tomēr Līvai šķiet, ka Toms ir pārāk labs, lai būtu brīvs.

Video: sērijas pārsteidzošākais skūpsts

Trešā randiņa sākumā Raivja (29) sieva Signe atzīst: ”Ja nu gadījumā viņam viņa iepatīkas, tad tagad es varu simtprocentīgi pateikt, ka viņa nav man konkurente”. Pirms randiņa Raivis ar sievu pamatīgi ”pašeptējušies” un bērna istabu pārvērtuši par noliktavu, kur noglabātas visas laulības dzīves liecības. Tādēļ lielajā drēbju skapī Līva uzduras tikai vīriešu drēbēm.

Foto

Randiņa gaisotnē pāris ļaujas arī dejai. Lai gan Raivis atrunājas, ka ir kautrīgs dejotājs, viņa sieva stāsta patiesību: ”Vīrs ļoti labi māk dejot. Viņš māk gan balles dejas dejot, gan popdejas”. Dejas laikā Raivis Līvu cenšas savaldzināt ar buču. Izskatās, ka tas viņai izdevies. Raivja sieva, šķiet, kritusi azartā un pamudina vīru uz ilgāku buču. ”Viņa ir sašarmēta,” priecājas Signe. Runāts – darīts! Un pēc saldējuma notiesāšanas Līva ierosina, lai Raivis viņai aizsien acis, un abi ļaujas otrai dejai. Protams, šajā reizē buča ir pārliecinošāka… Līva pēc randiņa samulsusi ne pa jokam: ”Man liekas, viņš ir tik atvērts, komunikabls, interesants, izskatīgs, ka viņam noteikti jābūt draudzenei.”

Vakariņās četratā Līva atzīst, ka visi puiši atstājuši iespaidu, ka visi ir brīvi. Tomēr šova Precētie pret brīvajiem noteikumi paredz, ka Līvai jāizvēlas viens. ”Izvēle bija ļoti, ļoti grūta, bet, manuprāt, precēti ir Kristiāns un Raivis,” šova sērijas noslēgumā lēmumu paziņo Līva. Spēlē Precētie pret brīvajiem uzvaru šoreiz svin brīvie. ”Man ir ļoti liels prieks, ka tu esi brīvs,” par Tomu no sirds priecājas Līva. Iedvesmojošiem pirkumiem Līva un Toms saņem dāvanu karti 1000 eiro vērtībā no tirdzniecības kompleksa Spice.

Ko abi precētie pāri mācījušies no šova, skaties video!

Video

TOP komentāri

 • Expertīze
  +3 +3 0

  Expertīze

  Tomam un Līvai veiksmi un laimi, dikti feini cilvēki izskatījās. Bet Raivim, nabadziņam, līdzjūtība.
 • Kaiva
 • Bb
  +2 +2 0

  Bb

  Liiva ljoti jauka meitene,un ja godiigi,arii puishi. Beigaas jau pat izskatijaas, ka visi vinji nervozi(labaa zinjaa), pieljauju domu, ka viirieshiem Liiva patika..visiem 3 . Simpaatijas taadas, spruka no visiem aaraa:)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl