Šķīries Precētie pret brīvajiem cerīgākais pāris: Toms nav pildījis Līvai apsolīto

1 komentārs
Šķīries Precētie pret brīvajiem cerīgākais pāris: Toms nav pildījis Līvai apsolīto
Publicitātes foto

Šova Precētie pret brīvajiem fani lika lielas cerības uz to, ka pagājušās sezonas brīvo dalībnieku Toma Kārkliņa un Līvas Meņģelsones stāsts turpināsies arī ārpus ekrāna, kā to solīja Toms. Diemžēl romāns beidzies tā arī īsti nesācies.

Toms un Līva satikās pavasarī nervus kutinošās attiecību spēles laikā. Abi brīvie dalībnieki ļāvās kaislīgiem skūpstiem kameru priekšā un galu galā svinēja uzvaru, kopā tiekot pie dāvanu kartes 1000 eiro vērtībā.

Puisis deva skatītājiem un Līvai solījumu, ka viss turpināsies ar romantiskām vakariņām, un pēc šova Latviju pāršalca ziņas par to, ka abi turpina sazināties. Diemžēl ar to arī viss beidzies.

“Tas viss palika diezgan nekā. Uzvarēja brīvā meitene, un ar to arī beidzās,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Līva.

FOTO: smukā Līva šovasar

Par Toma publiskajiem solījumiem vest vakariņās viņa tagad tikai pasmejas. “Solīts makā nekrīt! Nopelnīto naudas balvu vienkārši sadalījām uz pusēm, lai gan man šķiet, ka man pienācās lielākā daļa – galu galā es jau to uzvaru nopelnīju.

Naudu iztērēju savam priekam,” atklāj Līva. Viņa gan neskumst, ka viss tā izvērties – ne jau iepazīties viņa nākusi uz šo spēli, bet gan jautri pavadīt laiku. Tiesa, dalība Precētie pret brīvajiem krietni palielinājusi izskatīgās meitenes pielūdzēju pulciņu.

FOTO: Līvas uznāciens šovā

“Pienāca daudz uzmanības apliecinājumu sociālajos tīklos, par kuriem gan es tikai pasmējos. Puiši rakstīja tādus tekstus kā “esi mana meitene” vai “tev ir tik skaists smaids”. Joprojām esmu brīva, bet sociālie tīkli nebūs veids, kā iepazīšos.

Gribu puisi, kurš manī uzreiz nesaskata meiteni no šova, bet redz manu personību,” tā Līva. Jaunās Precētie pret brīvajiem sezonas dalībniekiem viņa novēl būt modriem – ne viss ir tik viegli kā izskatās.

“Brīvajiem iesaku iet uz visu banku. Savukārt aizņemtajiem – apzināties un neaizmirst, cik stipras ir viņu attiecības,” jaunos dalībniekus pamāca Līva.

Video: šova skaistākais skūpsts

Arī Tu vēl vari paspēt! Piesakies dalībai aizraujošajā attiecību spēlē, aizpildot anketu!

    • Max. 10MB, JPG

    Visi lauciņi ir jāaizpilda obligāti!

    1 komentārs