Skandalozā līgava Agita gatava atkal startēt Precētie pret brīvajiem

11 komentāri
Skandalozā līgava Agita gatava atkal startēt Precētie pret brīvajiem
Agitas Amatnieces privātais arhīvs

Par Precētie pret brīvajiem pirmās sezonas spilgtāko dalībnieci kļuva apburošā tumšmate Agita Amatniece. Meitene ekrānā saņēma bildinājumu, taču pēc tam izšķīrās ar līgavaini un pauda pateicību šovam par acu atvēršanu. Nu Agita ir laimīga jaunās attiecībās un ar interesi seko jaunajai sezonai, pat apsverot iespēju vēlreiz piedalīties pati.

“Skatāmies un ļoti patīk. Interesanti un pozitīvi. Šī sezona ir mierīgāka un saturs ir interesantāks. Vismaz bez skandāliem,” sarunā ar Skaties.lv spriež Agita.

Viņa spriež, ka otrās sezonas dalībniekiem ir mazliet vieglāk, jo viņi daudz ko iemācījušies no pirmo ekrānā parādīto drosminieku pieredzes.

“Meitenes sapratušas, ka labāk nebūt tik greizsirdīgām, tāpēc ir mierīgas. Patīkami skatīties. Katrs randiņš ir ar savu odziņu. Uz to visu skatoties, es labprāt atkal piedalītos spēlē.

Tikai šoreiz visu uztvertu daudz, daudz savādāk,” neslēpj simpātiskā meiča. Viņa sapratusi, ka, piedaloties Precētie pret brīvajiem, galvenais visu uztvert kā humoru.

Foto: Agitas jaunā, laimīgā dzīve

“Ja ar smaidu sāka, tad arī ar smaidu beidz. Uzticēties savam partnerim un nestresot. Ja nu noiet kas greizi, tad tur neko nevar darīt. Dzīvei savs scenārijs.

Gājēji vienmēr būs gājēji, un palicēji būs palicēji,” viedu padomu no pieredzes jaunās sezonas meitenēm var dot Agita.

Meitene gan spriež, ka, piedaloties spēlē atkārtoti, bet nu jau ar citu puisi, varētu pagalam satracināt nāciju.

“Mani galu galā atpazītu, un komentāri nebūtu jauki. Atrādīju vienu draugu, tagad jau otru. Laikam jau tik drosmīga nebūtu. Un draugs nepiekristu flirtēt ar citu,” tomēr spriež Agita.

Tiesa, līdz galam vēl nekas nav izlemts. Vai tomēr redzēsim simpātisko tumšmati ekrānā vēlreiz, vai arī ne, var noskaidrot tikai, ik pirmdienu skatoties Precētie pret brīvajiem. Jaunākā sērija jau šovakar TV3 21.00, un jau tagad zināms, ka tajā ies ļoti karsti.

Video: Skandalozais bildinājums

TOP komentāri

 • Kas pa.....
  +2 +2 0

  Kas pa.....

  Karteja tv bezpersona izcelas ar kkadu savu pilnigako stulbumu,lai butu ko nemties presei,riebj skatities!zel tadu...
 • Lauris
 • Nu,nu
  +1 +1 0

  Nu,nu

  Nu tiešām Tu esi stulba.Zini, pirms gada pa tv grozījās tāda Burka ar Venti, nu , lūk tu vēl stulbāka par viņiem esi . Tak beidz muļķoties un saviem, pazīstamajiem nedari kaunu .Kauns tak no Tevis. Meklē darbu, vai mācīties ej, jo tālāk pa 9-klasi neesi tikusi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl