Komentāri

Jau septīto pirmdienu TV3 skatītājiem ļauts sekot līdzi meliem, kaislībām un sieviešu intuīcijai Latvijā pirmajā attiecību spēlē, kurā sievas ļauj saviem vīriem krāpties – Precētie pret brīvajiem. Šovakar visos trīs randiņos amizantu mirkļu netrūks. Taču viens būs īpaši muzikāls.

Brīvajai meitenei Baibai randiņš ar Aivi norisināsies garāžā blakus motociklam un neskaitāmiem instrumentiem. Aivis galdā cels pašceptu picu un maizes zupu ar saldējumu. Maltīte Baibai šķitīs ļoti garda un Aivja stāsti par viņa ekspedīcijām liksies romantiski un iedvesmojoši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai Baiba pieņems pareizo lēmumu un gūs uzvaru šovā Precētie pret brīvajiem, skaties šovakar plkst. 21.00 TV3 un TVPlay!

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl