Savaldzini meiteni ar paša sievas padomiem un tiec pie lielas naudas! Precētie pret brīvajiem balvu fonds šosezon īpaši kārdinošs

1 komentārs
Savaldzini meiteni ar paša sievas padomiem un tiec pie lielas naudas! Precētie pret brīvajiem balvu fonds šosezon īpaši kārdinošs
TV3 publicitātes foto

Ir pēdējais brīdis pieteikties attiecību spēles Precētie pret brīvajiem jaunajai sezonai. Tā veidotāji ir ieklausījušies tautas balsī, un šogad katras spēles uzvarētājiem dāvanu kartes vietā piedāvās reālu naudas balvu – 800 eiro.

Precētie pret brīvajiem ir unikāla iespēja laimīgiem pāriem pārbaudīt savas attiecības un paskatīties vienam uz otru no malas, par to vēl saņemot labu naudiņu.

“Pagājušosezon katras spēles uzvarētāji saņēma dāvanu karti, bet šosezon balva ir vēl vilinošāka – 800 eiro skaidrā naudā, ko katrs var tērēt pēc saviem ieskatiem,” sarunā ar Skaties.lv atklāj šova veidotāji.

Foto

Arī šosezon spēles laukumā satiksies dalībnieki, kuriem būs dažāds attiecību statuss. Brīvajiem tā būs iespēja atrast savu otro pusīti, “atkožot”, kurš no varoņiem patiešām ir brīvs, bet kurš melo.

Video: lielākā uzdrīkstēšanās šovā – randiņš pirtī ar čamdīšanu

Savukārt precētie varoņi varēs pakavēties atmiņās par to, kā tad īsti bija tad, kad vēl nebiji attiecībās – viņiem būs jāiztēlojas, ka ir brīvi, un attiecīgi jāuzvedas, lai pārliecinātu randiņa biedrus.

Katras sērijas uzvarētāji, vai tie būs precētais pāris vai brīvie, saņems 800 eiro, kas varētu lieti noderēt kā ģimenes biznesā, tā brīvam un neprecētam cilvēkam. Ir pēdējais laiks pieteikties un piešaut savai dzīvei un mīlai pipariņu!

    • Max. 10MB, JPG

    Visi lauciņi ir jāaizpilda obligāti!

    1 komentārs