Saldus Anita maina plānus: 800 eiro naudas balva tiks bērniem

Saldus Anita maina plānus: 800 eiro naudas balva tiks bērniem
Foto no Anitas privātā arhīva

Šova ”Precētie pret brīvajiem” sestās sērijas uzvarētāja, četru bērnu māte Anita Ozoliņa, kopā ar mīļoto Emīlu saņemot 800 eiro balvu, kameru priekšā paziņoja, ka laimestu plāno tērēt, uzdzīvojot kruīzā uz Stokholmu. Nu Anita Skaties.lv atklāj, ka mainījusi domas par labu savām meitām.

”Protams, abi ar Emīlu esam ļoti laimīgi par uzvaru – nauda vienmēr noder. Sākumā bijām domājuši to tērēt, dodoties kruīzā uz Stokholmu, bet nu tomēr izdomājām to tērēt kaut kur citur.

Izlēmu, ka labāk gribu iepriecināt bērnus, nopērkot viņiem kādu skaistu dāvanu.

Gribas sagādāt meitiņām kādu foršu pārsteigumu. Iespējams, nopirkšu viņām kāmīti vai akvāriju,” sarunā ar Skaties.lv jauku ziņu atklāj Anita.

Anitai ir arī kas sakāms par Jāņa uzvedību šovā! Lasi šeit!

Kā smejas četru meitu mamma, viņas atvasītes jau esot pieradušas pie tā, ka māmiņa redzama televīzijā, un, lai arī ir pārāk maziņas, lai saprastu spēles ideju, priecājas par uzvaru.

Anita neslēpj – viņa jau uz filmēšanu gājusi kā uzvarētāja un bija pilnībā pārliecināta, ka tieši viņai tiks 800 eiro naudas balva jau pirms tika uzsākta filmēšana.

Tikmēr galvenais varonis Jānis piedzīvojis, iespējams, ērmīgāko randiņu dzīvē. Lasi te!

Foto: Anita šovos un ikdienā

Mīļotais Emīls, protams, arī ir priecīgs par Anitas triumfu. Lai arī šovā puisis izteicās, ka esot greizsirdīgs, Anitas darbības ”Precētie pret brīvajiem” viņš uztvēris kā spēli.

Noskaties video, kurā Anita izsaka šo nepiedienīgo piedāvājumu!

”Nē, Emīls nebija greizsirdīgs par to, ko darīju spēlē. Pēc tam gan drusku sakasījāmies par to, kādi komentāri internetā sākās pēc šova. Bet ātri sapratām, ka komentētāju viedoklis mums nav svarīgs. Tagad mums viss atkal kārtībā, esam laimīgi,” stāsta šova sestās sērijas uzvarētāja.