Pupturi kritīs! Šovakar ”Precētie pret brīvajiem” draiskosies hokejists – krūšturu atvēršanas čempions

6 komentāri
Pupturi kritīs! Šovakar ”Precētie pret brīvajiem” draiskosies hokejists – krūšturu atvēršanas čempions
Skaties.lv

Pirmdienas, 5. jūnija, ”Precētie pret brīvajiem” galvenais varonis būs hokejists Jānis. Kā atklās puisis, viņš ir sportisks arī draiskās lietās – Jānis lepojas ar krūšturu atvēršanas čempiona titulu. Jānis ar vienu roku piecās sekundēs esot atvēris sešus krūšturus, un šo prasmi viņš steigs izmantot arī spēlē.

”Mana stratēģija ir pārbaudīt viņu apakšveļu. Ja meitenei būs glauna apakšveļa ar mežģīnēm un izaicinošām krāsām, tātad viņa būs brīva.

Ja meitenei apakšveļa ir ērta, kokvilnas ar pliekanām krāsām, tad viņa ir aizņemta,” interesantu stratēģiju meles atmaskošanās izvēlējies Jānis.

Foto: Jānis pārbauda apakšveļu

Vai metode nostrādās? Skaties ”Precētie pret brīvajiem”, kā ierasts, 21.00 TV3 un TVPlay!

Tikmēr pirmā raidījuma zvaigzne Andrejs jau pieķerts ar īstu skaistuli! Apskati bildes šeit!

Video

TOP komentāri

 • sīkā
  +6 +6 0

  sīkā

  Cik tomēr vīrieši savā domāšanā ir naivi.Krūštura fasons vai krāsa nebūt nenosaka to,vai sieviete brīva vai aizņemta,bet gan to,zem kāda apģērba tas domāts (audums,krāsa,faktūra).Tāpat,būt brīvai sievietei nenozīmē,atļaut sevi apgrābstīt,izdabāt vīrieša vēlmēm,vai darīt to,kas viņai nav patīkams,vai pat izrāda necieņu.Nav nozīmes brīva vai precēta,nozīme tajā, cik sievietē ir pašcieņas.
 • Iveta
 • Lly
  +2 +2 0

  Lly

  Cik zemu sievietei jakrit lai svesam virietim atlautu grapstities gar krutim,likt skupstities.Tas ka sovs nenozime, ka sievietei jabut bez pascienas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl