Komentāri

Kamēr ”Precētie pret brīvajiem” 12. decembra brīvais puisis Armands Zandbergs pēc mīlas spēles ir enerģijas pilns un pauž vēlmi vest uz randiņiem ne tikai šovā noskatīto Ditu Dzeni, bet arī mīlas spēles skatītājas, no kurām saņem vēstules, Dita ir piesardzīgāka. Meitene priecājas par ekrāna piedzīvojumu, bet no tā gūt romantisku labumu neplāno.

“Ar Armandu neaizgājām otrajā randiņā, bet kontaktus uzturam. Pēc šova cilvēki man tiešām raksta sociālajos tīklos – gan labas lietas gan tādas ka ausis deg, bet galvenais jau ir neklausīties to, ko runā tā vieglāk,” Skaties.lv atklāj Dita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa gan uzreiz piebilst – tiem šova faniem, kuri raksta ar cerību uzaicināt Ditu uz kādu romantisku tikšanos, nav cerību. Ne attiecību dēļ viņa pieteikusies TV spēlei.

FOTO: Ditas gaitas šovā

“Šovā piedalījos piedzīvojuma dēļ, jautrākai ikdienas dzīvei kā saka. Es noteikti ieteiktu piedalīties visiem, jo tas tiešām izrauj tevi no ikdienas rutīniskās steigas, kas apkārt valda. Vari saprast to, ka nav neiespējamu lietu, ko var paveikt. Tāpēc vienkārši ir jādara un viss,” dalību spēlē nenožēlo simpātiskā tumšmate.

Lai arī viena no aizņemto puišu sievām Ditai aizkadrā veltīja visai asus komentārus, nošausminoties par Ditas sarīkoto pārbaudījumu ar ”pamperiem”, spēles galvenā varone atklāj – par sievu aizkadra kritiku viņa nav iespringusi.

“Viņai jāpriecājas, ka vīrs viņai nevar samelot, un tas jau ir daudz.

Kā es vienmēr esmu teikusi, ja nepamēģināsi, nezināsi, kas gaidāms. Labāk riskēt un cerēt uz to labāko. Jo šis raidījums ir tāds, ka tev jāmāk pieņemt kritika un ar to sadzīvot,” tā Dita, kura šovam piegājusi viegli, mēģinot vien “izkrāsot savu ikdienas dzīvi”.

VIDEO

Lasi vēl