15 komentāri
Precinieku šova Simonas un Edgara otrais randiņš tomēr izpalicis
Foto no privātā arhīva

TV3 šova Precētie pret brīvajiem piektais raidījums noslēdzās uz priecīgas nots – smukajai dalībniecei Simonai Raizei (24) izdevās ”atkost”, kurš no trīs puišiem ir brīvais, un rezultātā tikt pie naudas balvas. Taču meitenes un brīvā Edgara Rakviča otrais randiņš par spīti solījumiem TV ekrānā nav noticis. Turklāt meitene sniedz kādu padomu šova dalībnieku sievām un mīļotajām.

Psiholoģijas studente, kura brīvajos brīžos aizraujas ar improvizācijas teātri, Simona precinieku šova laikā izbaudīja trīs dažādus randiņus. Lai pierādītu brīvā puiša statusu, aizņemtie bija gatavi uz visu – Didzis Simonu centās iekarot ar kaislīgu striptīzu, bet Artūrs meiteni centās savaldzināt ar nerimstošiem vārdu plūdiem.

Šķiet, visgludāk randiņā gāja pavāram Edgaram, kurš šovā startēja brīvā puiša statusā. Puisis bija patiešām pacenties un meiteni savaldzināja ar gardumgardu maltīti. Randiņa izskaņā, drauga iedrošināts, lika lietā arī vīrišķo šarmu, neslēpjot, ka Simona viņam patiešām patīk, un meiteni kaislīgi noskūpstot.

”Viss bija perfekti – ēdiens bija lielisks, laba komunikācija, skūpsts bija labs, puķes,” pēc randiņa Edgaru slavēja Simona.

Nu kļuvis zināms, ka pāra otrais randiņš tomēr nav noticis.

”Domas netika mainītas!” jautāta komentēt, kādēļ abu otrā tikšanās izpalikusi, sarunā ar portālu Skaties.lv teic Simona.

”Man visi saka, ka varēja redzēt, ka man tas puisis nepatīk. Man nebija intereses par viņu. Edgars nav ne tuvu tam, ko es meklēju.

Mēs sarakstāmies, ik pa laikam sazvanāmies, bet tikties gan netiekamies. Nedomāju, ka arī tiksimies. Viņš galīgi nav mans tips,” pauž smukā šova dalībniece.

Foto: Simonas raibā dzīve

Edgars bija vienīgais no trijnieka, kurš metās Simonu skūpstīt. Tagad meitene atklāj, kādēļ ļāvusies kaislei ar svešinieku.

”Man bija jānoskaidro, vai tas džeks ir brīvs vai nav. Pēc tam es gan domāju, ka nebija jēgas skūpstam ļauties, jo man bija skaidrs, ka viņš varētu būt brīvs. Skūpsts bija tikai tādēļ, lai es to zinātu droši,” skaidro Simona.

Šovā iegūtos 800 eiro Simona un Edgars dalīs uz pusēm un tērēs pēc saviem ieskatiem.

Meitene akcentē, ka šovs mainījis priekšstatu, kā TV spēlē uzvedas brīvie puiši. Ja pirms tam viņai šķitis, ka tieši brīvie būs tie, kas jutīsies visbrīvāk, tad nonākot randiņā, kura gaitu vēro viņu mīļotās sievietes, tieši Artūrs un Didzis bijuši vissaspringtākiem.

Vēl viela pārdomām Simonai bijis tas, cik ļoti šova dalībnieki iesprings uz to, ko pēc raidījuma pārraidīšanas TV par viņiem domās citi, nevis cenšas izbaudīt šovu.

Viņa pati TV spēlē metusies kā piedzīvojumā, no kura dzīvei paņemt tikai labāko.

Simona pēc sērijas noskatīšanās dalās pārdomās: ”Man šķita ļoti interesants Artūra komentārs ”Viņa ir kā grimstošs akmens”. Es nevaru izdomāt, ko viņš ar to domāja. Ja, piemēram, salīdzina ar alkoholismu, tad cilvēks grimst savā atkarībā, bet kā šo teikumu var asociēt ar mani? Tas man laikam paliks neatbildēts…

Un es ceru, ka Didzis ar savu meiteni joprojām ir laimīgi kopā. Pat zinot, ka puisis bija aizņemts, es droši atļāvos pārkāpt “pieņemamās normas”, jo tas ir šovs, piedzīvojums. Un, ja jau pārīši tam pieteikušies, viņiem jāatļauj iet uz 100%. Jo labāk taču vinnēt nekā atcerēties neveiklus un “aizliegtus paņēmienus”, kas “nepriecē”, un palikt bešā.

Kamēr puiši centīsies attaisnot savu sievu uzticību un kaimiņu uzskatus, tikmēr pārīši arī zaudēs.

Novēlu lai nākamie pāri ir atvērtāki piedzīvojumam, pareizāk sakot, lai sievas nekontrolē tik traki, jo, ja bēgs un ies pa kreisi, tad to darīs tik un tā.”

Foto: Simonas trīs randiņi

TOP komentāri

 • Kitija
 • guls
  +7 +7 0

  guls

  Tam čalim, kas uzvarēja, man liekas visas dienas tās pašas drēbes bija - gan tad, kad sevi iepazīstināja, gan tad, kad meitene atnāca, gan arī, kad bija kopīgais brančs.... Izskatījās tāds old schools un laikam tas meiteni aizbaidīja... Bet nu šovs paliek šovs moš tagad viņam jau uzradās cita dēļ popularitātes.
 • Vectēva čība
  +7 +7 0

  Vectēva čība

  24 gados baigā gudriniece, un jau dod padomus tiem, kad kopā jau gadiem. Jocīgs skuķis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl