Precinieku šovā neķītrību netrūkst! Puiši smuko Simonu cenšas iekarot ar sasiešanu un striptīzu

10 komentāri
Precinieku šovā neķītrību netrūkst! Puiši smuko Simonu cenšas iekarot ar sasiešanu un striptīzu
TV3 publicitātes foto

Šova “Precētie pret brīvajiem” piektajā raidījumā pirmdienas, 28. novembra, vakarā puiši vai no ādas līda ārā, lai smuko Simonu pārliecinātu, ka viņu sirdis ir brīvas. 

Vienā no šova “Precētie pret brīvajiem” pikantākajiem raidījumiem šosezon simpātisko brīvo meiteni Simonu centās apvārdot divi aizņemti puiši – paša vārdiem, kolosāls džentlmenis Artūrs, vīrišķīgais un radošais Didzis un romantiskais pavārs Edgars, kurš šovā startēja brīvā puiša statusā.

Randiņš ar aizņemto puisi Artūru izvēršas visai pļāpīgs. Tikai vaina, ka runātājs galvenokārt ir puisis. Mīļotās sievietes samācīts, Artūrs ķeras pie deserta un kā nedaudz draiskāka. Iekārtojušies gultā, viņš Simonai sasien rokas un viens otru pabaro.

Abi vienojas, ka skūpsts ir kas vairāk par seksu. Un izpaliek gan viens, gan otrs.

Pēc randiņa Simona atzīst, ka Artūrs ir kaitinošs un brīvs varētu būt tikpat, cik aizņemts.

Foto

Simonas otrais randiņš ir ar divu meitu tēvu Didzi, kurš attiecībās ar Gitu ir jau septiņus gadus.

Didzis pārliecināts, ka spēj savaldzināt jebkuru meiteni, tomēr izrādās, ka ar Simonu randiņš vis nevedas. Puisis aizbildinās ar desertu un steidz pēc palīdzības pie mīļotās Gitas, kura puisi iedrošina atbrīvoties, bet vienlaikus meitenes iekārtošanos gultā nodēvē par vulgāru.

Didzis, saņēmis drosmi, gatavs nodejot striptīzu. Dāma gan gatava aplūkot arī Didža mantību, bet puisis aizbildinās, ka viņai būšot bail no ”indīgās čūskas”.

TV3 publicitātes foto

TV3 publicitātes foto

Pēc randiņa Didzis atzīstas, ka ar Simonu būtu gatavs attiecībām ”kādā citā dzīvē”. Paziņojums aizskar Gitas jūtas. Bet sievietei nav pamata satraukumam, jo Simonai ir aizdomas, ka Didzis ir aizņemts. Bet striptīzu gan draiskule novērtē kā labu.

Randiņš ar brīvo puisi Edgaru meiteni patīkami pārsteidz, jo, būdams profesionāls pavārs, viņš galdā ceļ neticami gardus ēdienus.

Lai vakaru ievirzītu brīvākā gultnē, Edgars piedāvā ļauties improvizētai fotosesijai turpat dzīvoklī.

Edgaram Simona tiešām iekritusi sirdī. Rezultātā Edgara draugs un padomdevējs mīlas lietās Bruno vedina puisi atbrīvoties un ķerties pie vakara intīmās daļas… Edgars meitenei uzliek roku uz ceļa, atzīstas, ka viņam Simona patiešām iepatikusies.

Edgars randiņa izskaņā saņem saldu un sulīgu skūpstu, kā arī apsolījumu vēl vienai iespējai.

Simonas intuīcija bijusi precīza, un meitene kopā ar Edgaru balvā saņem 800 eiro.

”Viss notika tā, kā vajadzēja būt. Atklātība, taisnība uzvarēja,” kopā ar Simonu priecājas Edgars.

Video

TOP komentāri

 • Boa
 • Zenta

  Zenta

  Nu meitene sevišķi gudra nebija,ja jau pirmajā randiņā var līst puisim aiz biksēm.
 • Zane
  +5 +5 0

  Zane

  Tipisks latviesu komentārs, ka tikai kaut ko negatīvu pateikt. Labak ieliec savu bildi, Tu gan noteikti neesi vabole :))

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl