15 komentāri
“Precētie pret brīvajiem” zvaigzne Andrejs tikšanos ar dāmu nokavē stundu un divas minūtes
Foto: Skaties.lv

Ar negaidītiem pārsteigumiem, cerībām un diemžēl, jā, arī nepiepildītiem romantiskiem sapņiem beidzies pirmais “Gribu randiņu ar brīvo” pasākums, kas noritēja viesmīlīgajās “Sunset Lounge” restorāna telpās. 

Tiem, kas jautā: “Hei, kas tas tāds “Gribu randiņu ar brīvo” ir? Mēs atbildam: Droši vien esi dzirdējis vai dzirdējusi par attiecību šovu “Precētie pret brīvajiem”. Nu, lūk! “Gribu randiņu ar brīvo” ir iespēja meitenēm satikt brīvos puišus, kas piedalījušies šovā. Un šonedēļ notika pirmā tikšanās. Kā gāja, lasi tālāk!

15.45

Foto: Skaties.lv

Kā norunāts, bez piecpadsmit četros teju ar Šveices pulksteņa precizitāti ”Sunset Lounge” parādās valdzinoša blondīne sarkanām lūpām. Ātri pārlaidusi acu skatienu pāri restorāna zālei, viņa atrod rezervēto galdiņu, un droši tuvojas vietai, kur viņu sagaida piedzīvojums.

”Vlada,” Skaties.lv romantisko žurnālistu triecienbrigādi ar sevi iepazīstina viena no trim attiecību spēles veiksminiecēm, kurai izkritusi laimīgā loze tikties ar šova ”Precētie pret  brīvajiem” zvaigzni Andreju.

Vlada atklāj, ka Skaties.lv attiecību spēlei ”Gribu randiņu ar brīvo” viņu paslepus ballītes laikā pieteikušas draudzenes. Tā kā Vlada pašlaik ir brīva meitene, viņa daudz neesot minstinājusies, un labprāt piekritusi doties uz tikšanos ar svešinieku.

Vlada ir atnākusi pirmā, gaidām pārējās divas meitenes un, protams, arī pašu kavalieri.

16.00

Foto: Skaties.lv

Lēni malkojot kokteili, Vlada īsumā pastāsta par sevi. Vēl pavisam nesen viņa bijusi saderinājusies, dzīvojusi ar puisi Anglijā, un dzīve šķitusi gandrīz kā salda konfekte.

”Mums bija attiecības trīs gadus, un viņš mani pat bildināja. Nezinu, kas, bet pēdējā pusgadā mūsu attiecībās kaut kas mainījās… Sākām ļoti strīdēties. Pēc kāda brīža sapratām, ka šādas attiecības vairs nevēlamies, tāpēc šķīrāmies,” atklāj Vlada.

Ir pagājušas piecpadsmit minūtes kopš brīža, kad bija norunāta tikšanās, taču no pārējiem pagaidām nav ne miņas. Kavalieris Andrejs atsūta īsziņu, – viņš kavēšot… ”Tad nu gan manieres,” komentējot īsziņas tekstu, pavīpsnā Vlada.

16.15

Foto: Skaties.lv

Pavasara saulīte patīkami silda, un skaistule, gaidot pārējos spēles dalībniekus, nolemj mazliet pagozēties uz ”Sunset Lounge” terases. Nevar nepamanīt, ka daiļava ir mazliet sašutusi par kavaliera kavēšanos. ”Pusstunda jau pagājusi, nu kurš tā dara?” sieviete ir īgna, un tikai saules glāsti saglabā smaidu uz Vladas lūpām.

Tomēr arī no pārējām divām daiļavām nav ne ziņas, ne miņas. Vienai ir izslēgts telefons, otras meitenes tālruni paceļ viņas māsīca, kas pavēsta sliktas ziņas – dāma esot sasirgusi. Novēlam pēc iespējas ātrāk atgūties.

16.30

Foto: Skaties.lv

Vlada atgriežas ”Sunset Lounge” restorānā, un nu jau viņa nespēj noslēpt sašutumu! ”Ja tas būtu randiņš un puisis tik ilgi kavētos, es jau sen būtu aizgājusi!” daiļava dusmojas, ”lai meklē pēc tam pēc smaržas!”

Arī Skaties.lv romantiskā triecienbrigāde ir pārsteigta, bet varbūt Andrejam ir kāds attaisnojums? Sagaidīsim un uzklausīsim!

Pēc dažām minūtēm atskan zvans, un Andrejs nedaudz elsojošā balsī vaicā, vai dāma vēl ir uz vietas. Protams, ka ir, steidzies, Andrej, uz ”Sunset Lounge” – tevi šeit gaida dāma!

16.47

Foto: Skaties.lv

Prieka vēsts!  Tieši pēc vienas stundas un divām minūtēm uz ”Sunset Lounge” saulainās terases parādās smaidīgs Andrejs. Galants, ar rozēm, īsts kavalieris! Viņš drosmīgi ver vaļā restorāna durvis un braši slīd pie galdiņa, kur jau nogarlaikojusies un pūcīga vienu stundu un divas minūtes sēž Vlada.

Dāmai tiek pasniegtas rozes, Andrejs atvainojas par kavējumu, un kavaliera mulsais smaids liecina, ka viņš ir mazliet satraucies. Vlada gan pagaidām ir atturīga.

Iepazīšanās, cerības un fināls

Foto: Skaties.lv

Jau pašā sākumā iniciatīvu uzņēmās Vlada, kura nekautrējās iztaujāt Andreju par dažādiem dzīves uzskatiem. ”Ko tu dari? Kas tev patīk? Vai klausies mūziku?” jautājumi bira kā no pārpilnības raga – tik daudz, ka Andrejs spēj tik vien uz tiem īsi atbildēt. Lai netraucētu vienam otru iepazīt labāk, Skaties.lv ļāva Vladai un Andrejam pabūt kādu brīdi divvientulībā.

Lai izlemtu, vai doties uz “īstu” randiņu restorānā ”Sunset Lounge” un baudītu romantiskas vakariņas simts eiro vērtībā, abiem pietika ar nepilnu stundu. Jau no Vladas pirmajiem acu skatieniem bija nojaušams, ka nekāda otrā randiņa, vismaz tuvākajā laikā, nebūs. ”Nolēmām ar randiņu nesteigties. Pagaidām sarakstīsimies draugos,” skaidroja Andrejs.

Kā noprotams, Vlada bija tieši tā, kas nolēma uz otro randiņu ar Andreju nedoties. Skaties.lv aicināja Vladu paskaidrot savu lēmumu.

”Man liekas, ka mums ir pārlieku liela gadu starpība. Tas būtu viens. Bet man arī patīk dažreiz ”patusēt”, un es neesmu droša, ka Andrejs būtu gājējs uz naktsklubiem. Viņš man liekas vairāk tāds mājās sēdētājs,” skaidroja Vlada, ”taču Andrejs ir labs runātājs. Aicinu šo īpašību viņam nezaudēt.”

Foto: Skaties.lv

Meitenes kritiku, ka Andrejs varētu būt nīkulīgs ”tusētājs”, mazliet satracināja kavalieri, kurš steidza pierādīt pretējo – viņš varētu ”notusēt” ar Vladu visu nakti. Šis iebildums gan īpaši nepārliecināja dāmu.

Vlada neslēpa pārsteigumu, kad Andrejs atklāja, ka viņam patīk košas lietas. ”Kāpēc tad viņš bija apģērbies tā… nu pelēcīgi?” vēlāk vaicāja Vlada. Andrejs gan norādīja, ka esot kautrīgs, īpaši pirmajos randiņos, tāpēc viņa mīla pret košumu nav pamanāma. Vlada arī šim apgalvojumam nenoticēja.

Bet nu tā vien šķiet, ka tieši kavēšanās bija iemesls Vladas noraidošajai attieksmei. Vīrietis gan centās taisnoties – esot bijušas darīšanas…

Andrejs īpaši neslēpa, ka ir mazliet sarūgtināts par Vladas atteikumu, norādot, ka katrs cilvēks ir pusīte un tikai divatā viņi kļūst par vienu veselumu. Tomēr viņš spēja saglabāja mieru un pauda veco labo atziņu, ka ar varu mīļš nekļūsi.

Tas tiesa, ar varu mīļš nekļūsi, bet pēc šīs spēles noteikumiem Andrejs balvā saņēma dāvanu karti no “Sunset Lounge” 100 eiro vērtībā. Iespējams, kādai citai daiļavai paveiksies un viņa varēs baudīt romantisku vakaru ar Andreju šajā brīnišķīgajā restorānā.

Foto: Skaties.lv

Foto

TOP komentāri

 • KIKA
  +3 +3 0

  KIKA

  Taksistam skatos patīk melot-tad neskatie, kad tev nav meitenes...Esi tak vienreiz vīrietis(((((((((melim ir īssas kājas)))))
 • Lana
  +4 +3 -1

  Lana

  Kaut kāds āksts! Kā vīrietis var kavēt randiņu vairāk par 10 minūtēm, man nav saprotams.
 • Skatītāja
  +3 +2 -1

  Skatītāja

  Es vienkārši varu par visu šo brīnīties. Skatos šovu un pat jāsaka tiešām sviests kaut kāds. Vietām pat jāsmejas. Apbrīnoju arī precētos-paši piesakās šovam un tad gandrīz no biksēm lec laukā. Savā ziņā paši tīšu prāt kaitē savām attiecībām, un varu derēt, ka pēc tam pāru starpā izceļas strīdi par to, par ko paši parakstījušies piedaloties šajā šovā. Tad jau savā laikā, raidījums "Trešais lieks" bija labāks šovs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl